Співачка та Амбасадор Відновлювальної енергії Руслана розповіла, які щепи надають великодньому вогнищу для ковбасок неповторний присмак, та чому тепер пече паски з сиру.

— На заході України найважливішими святами для вірян є Різдво Христове та Великдень. Пригадую, малою ми збиралися всією сім’єю у баби з дідом в селі Конюшки. Завжди готували смачні страви, у тому числі й м’ясні. Так як Великодню передує строгий піст, якого ми дотримувалися, то саме переддень Великодня був надзвичайно важкий, адже так хотілося скуштувати смаколиків!

Руслана гоняет на электробайке

Обов’язковою стравою були ковбаски, жарені на вогні. У дворі дід розводив вогнище із липових і березових щеп. Саме ці щепи надавали неповторний присмак. Якою ж я була щасливою, якщо вдавалося поцупити готову ковбаску, але з тим везло не так і часто. Як не стало баби з дідом, ми продовжили збиратися у сімейному колі, проте у Львові. Де б я не була з концертом, як співачка, чи на якій конференції, як Амбасадор Відновлювальної енергії у світі, все одно святкуємо Великдень. Традиція є непохитною. Щоправда, у цьому році через напружений графік ми святкуватимемо у Києві. До нас з Сашком приїдуть батьки, і ми зустрінемо свято у родинному колі.

Пасха в стиле мини: ТОП-5 рецептов

Я обожнюю фарбувати крашанки. Обов’язково використовую тільки натуральні інгредієнти, еко-компоненти. Звісно, самий розповсюджений фарбник — це лушпиння цибулі. Ділюсь з вами своїм лайфхаком: аби додати яйцям особливого візерунку, спочатку потрібно обкласти кропом, обгорнути чимось (до прикладу, марлею). Після чого занурювати у фарбник.

Panchyshyn: «На Великдень ми ходимо до церкви, яку побудував мій дід»

Раніше я пекла традиційні великодні калачі. Зараз у мене особливий раціон харчування, я вживаю мінімум мучної продукції, тому мої пасочки здебільшого максимально сирні. Впевнена, пам’ятаєте, у 2018 році я презентувала унікальний за своєю концепцією проект “Святе Різдво. Молитва Світла”. Дуже хочу подібний проект зробити і на Великдень!

Ідеальна паска за рецептом ведучої «Ревізора»

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу Master Management

Оставьте ваш комментарий