Талановиті українці в будь-якому місці знайдуть, чим зайнятися і вразити всіх навколо. Анжела Лисиця, дизайнер Олі Полякової, Андрія Данилка (пам’ятаєте шапку Сердючки з трояндою?), Асії Ахат, Валерія Меладзе, «ВІА Гра», Валерія Леонтьєва, яка робила костюми для героїв в мюзиклах, що вже стали легендарними, «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Фігаро», «Попелюшка», «Сорочинський ярмарок», сьогодні, виявляється, живе в Австралії і випускає унікальну лінію захисних масок для обличчя. Про це вона розповіла в програмі «Київ. Ранок» на телеканалі «Київ».

Цікаво, що Лисиця зайнялася масками задовго до пандемії коронавіруса.
«Ми почали свій бізнес більше двох років тому. І нашою цільовою аудиторією була Японія і Південна Корея, де люди носять маски постійно в транспорті і багатолюдних місцях. Ніхто з нас тоді не очікував, що трапиться COVID, і на наш товар буде такий попит», — розповіла Анжела.

Маски від українського дизайнера зроблені для різних відтінків шкіри людини, з виразними губами і легко підлаштовуються під анатомію обличчя. В них легко дихати, вони не втрачають форму і їх можна прасувати.
Кілька років перед тим, як перебратися до Австралії, Лисиця прожила в Китаї, де також змушена була носити маску. Тому при розробці своєї лінії масок спиралася на власний досвід і постаралася зробити виріб максимально комфортним.

Задоволення, щоправда, не з дешевих — 30 доларів штука. І в Україну вони не поставляються. Австралійцям ж сподобалися маски ще й за гарну альтернативу одноразовим. Адже останні дуже засмічують довкілля.

Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий