Травневі вихідні на ТЕТ наповнені кращими світовими мультфільмами, які можна буде переглянути з 3 травня по буднях о 21:15.

У понеділок о 21:15 м/ф «Посіпаки» 

Посіпаки завжди готові прислужувати амбітним лиходіям і до того, як знайти Грю, їм довелося пережити багато пригод. Але після низки розчарувань Кевін, Стюарт і Боб припинили пошуки чергових господарів, влаштувавшись в Антарктиді.

З часом сніг і лід трійці набридли, тому друзі зібралися знайти нового лиходія. Вони встигають на початок конференції злих сил, де на конкурсній основі відбираються помічники для амбітної Скарлетт Оверкілл. Щоб стати переможцями, посіпакам необхідно перевершити всіх конкурентів.

У вівторок о 21:15 м/ф «Нікчемний Я»

Найбільша єгипетська піраміда вкрадена, а на її місці стоїть муляж. Для Грю провернути таку справу – це звичайний вівторок. Його малі посіпаки допомагають в усіх лихих справах. Завдяки цьому Грю щодня з’являється в новинах як найлихіший з усіх лиходіїв.

Але йому цього недостатньо: тепер Грю готує план супер крадіжки і хоче заволодіти Місяцем…

У середу о 21:15 м/ф «Нікчемний Я-2»

Суперлиходій лишається суперлиходієм навіть після того, як стає татком трьох маленьких дівчаток. Але зараз не до підступних планів,  армія Грю під загрозою. По одному зникають його вірні посіпаки.

Крадія, звичайно, можна зрозуміти — кожен мріє, щоб у нього були такі помічники. З ними можна втілити будь-який шалений план в реальність. Але Грю повинен припинити це неподобство!

У четвер о 21:15 м/ф «Нікчемний Я 3» 

У Грю проблеми. Останню справу він не зміг виконати і його усунули. Сімейство залишилося без годувальника і колишній лиходій шукає якісь способи підзаробити. Раптово у житті Грю з’являється звісточка про те, що його в гості запрошує брат-близнюк Дрю, про якого він ніколи не чув. Той живе на власному острові в розкішному маєтку.

Дрю пропонує братику лише на одну справу повернутися у злочинний світ, щоб мати можливість утримувати сім’ю. Хоч би тільки брат, який ніколи не робив нічого незаконного, не зіпсував справу.

У п’ятницю о 21:15 м/ф «Лоракс»

Недалеке майбутнє. Варто натиснути на кнопку — і світ зміниться за твоїм бажанням: прямо під вікном виростуть гори, на подвір’ї зашумить океан. Одне погано — усі ці речі несправжні, зроблені з пластику. Але для закоханого Теда немає перешкод. Одне бажання прекрасної дівчини — побачити останнє живе дерево — і він відправляється у дорогу.

Дорогою Тед зустрічає Одноразника, через якого весь світ став пластиковим. Разом вони намагаються виправити ситуацію і повернути прихильність духу лісу Лоракса.

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар