Відповідаємо на запитання, яке вже кілька років хвилює глядачів Нового каналу.

Новою героїнею «Предметки. Пост-шоу» з Сергієм Нікітюком стала акторка серіаліті «Київ вдень та вночі» Каріна Аввакумова (Гаврилюк). Нікітюк обговорив зі своєю гостею можливість продовження КДВ. Проект показував життя простої молоді з провінції, яка покинула все й переїхала до Києва у пошуках особистого щастя та самореалізації. Новий канал показував п’ять сезонів серіалі ті з 2016 по 2019 рік.

«Київ вдень та вночі» був, без перебільшень, одним із найпопулярніших ТБ-проектів свого часу. Новина про те, що п’ятий сезон стане заключним, стала справжньою трагедією для численних шанувальників серіаліті. Чи судилося фанатам КДВ знову побачити улюблених героїв разом? Наразі Новий канал не планує знімати шостий сезон серіаліті. Однак, якщо б така ймовірність була, Каріну у продовженні ми б точно побачили!

– Чи хотілося б мені продовження? Так! Мене реально пре від цього проекту! – зізналася акторка. – Але працювати над продовженням я б хотіла саме з тими людьми, які знімалися у перших чотирьох сезонах. Адже з п’ятим, чесно кажучи, я не дуже добре знайома.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Більше одкровень Каріни з «Київ вдень та вночі» про особисте життя та позакадрові історії зі зйомок серіаліті дивися у новому випуску «Предметки»: https://www.youtube.com/watch?v=YZAkcllv_Xc

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар