Дивись з 10 травня по буднях на ТЕТ мультфільми, які захоплюють не тільки дітей, а й дорослих. 

У понеділок з 13:30 м/ф «Нікчемний Я» — усі частини 

Грю — перспективний лиходій, для якого крадіжка піраміди Хеопса у Єгипті — звична розминка перед ранковою кавою. У понеділок з 13:30 на ТЕТ разом з вірними, але трохи недолугими помічниками, він проверне одразу три мегасправи! Вмикай і дивись — усі частини мультфільму про хорошого поганця, «Нікчемний Я».

У вівторок о 21:15 м/ф «Дивопарк» 

Смілива мрійниця Джун натрапляє на загублений у лісі дивовижний парк атракціонів. Тут хазяйнують тварини, і, як не дивно, Джун розуміє їхню мову та може говорити з ними. Дослідивши парк, дівчина розуміє, що він — витвір її уяви, тому парк можна змінювати як заманеться. Вже скоро атракціони запрацюють і казкове місце наповниться справжніми відвідувачами…

У середу о 21:15 м/ф «Супер Шістка»

Дія мультфільму відбувається у місті майбутнього — Метрополісі Сан-Францокіо. Це місто, де змішалися американська і японська культури разом з високими технологіями. Головний герой — 14-річний вундеркінд Хіро Хамада переживає смерть брата Тадасі. Щоб дізнатися, хто вбив його брата, Хіро збирає команду під назвою «Супер Шістка». У цей час один з винаходів хлопчика краде Йокаї, таємничий злодій в масці…

У четвер о 21:15 м/ф «ВОЛЛ-І»

Мультфільм режисера Ендрю Стентона та студії Pixar розповідає історію робота Воллі, який зі звичайної машини перетворився на мислячу істоту. Він — один з тисяч роботів, яких відправили на Землю для її очистки. З того часу минуло 700 років, про планету забули, а Воллі лишився сам. Тепер він живе в невеликій халупі, має домашню тварину, а вечорами дивиться кіно. Його найнезвичніша знахідка — жива рослина, яка проклюнулася крізь тонни брухту.

Життя робота змінюється, коли на Землю прибуває новітній робот, якого відправили на пошуки органічного життя на рідній планеті.

У п’ятницю о 19:00 м/ф «Як приборкати дракона» 

Кожна дитина мріє перемогти… дракона. Так, якщо ми говоримо про фантастичний світ вікінгів. Але головний герой, син вождя племені, Іккінг, не згоден з філософією, за яким живе його народ. Він вважає, що з драконами можна подружитися і жити разом. Після того, як він зустрічається з Беззубиком, наймилішим серед драконів, лишається «найпростіше»: довести іншим, що його слова — не порожній звук.

 

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар