Сергій Притула, Алекс Якутов, Катерина Виноградова розповіли, як розчулювали матусь. А Олена-Крістіна Лебідь вперше показала маму!

Традиційно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. На честь цього свята ведучі Нового каналу згадали, які найбільш цінні подарунки робили своїм найріднішим людям. І зараз йдеться зовсім не про гроші, а про дорогі серцю вчинки та сюрпризи.

Сергій Притула показав мамі світ

– Свого часу наша мама поклала свою кар’єру на вівтар «трьох доберманів», як вона тоді казала, – батька, старшого брата і мене. Своїх хлопців, яких вона любила і любить до сьогодні, – говорить ведучий шоу «Де логіка?», «Хто зверху?» та «Діти проти зірок». – Коли ми з братом підросли і стали на ноги, то спробували компенсувати їй те, що вона втратила. Ми вважали за необхідне показати мамі світ. Мабуть, найдорожчі подарунки вимірюються не у фінансовому еквіваленті, а дорогими спогадами – це те, що мама побачила Чехію, Ізраїль, Італію, Португалію, Францію та інші країни. Це той здобуток, який ми з братом можемо собі занести в плюс щодо подарунків мамі.

Алекс Якутов подарував телефонний дзвінок

– Свій перший кулінарний шедевр, яблучний пиріг шарлотку, я зробив саме для мами. Він був чудовий! – каже Пекельний Шеф проекту «Пекельна кухня». – Приготував його вдома сам, коли мені було 12 років. Мама тоді лежала в лікарні на збереженні, а я хотів їй зробити приємне. Це був мій зірковий час, адже вся лікарня тягнула свої животи до пирога (сміється). Та й зараз принагідно намагаюся порадувати маму. Коли вона приїжджає до мене в Київ, вожу її по магазинах. Одягаю, купую якісь потрібні речі. А заодно ще й по ресторанах ходимо. Вона сама цього не робить, тож мені хочеться показати їй все і дати можливість скуштувати щось нове. Та, на мою думку, найдорожчі подарунки не вимірюються грошима. Зараз будь-який телефонний дзвінок мамі – це вже подарунок. Адже в шаленому ритмі не часто вдається приділяти їй багато уваги. Мама працює лікарем швидкої допомоги, і якщо мій телефонний дзвінок лунає під час виклику, вона розмовляє на гучномовці і обов’язково питає: «Синку, ти на зйомках, так?» Пишається мною. І мені це приємно.

Катерина Виноградова подарувала картину, яка навіює ностальгію

– Моя мама родом з Севастополя, а навчалась у Ялті. Там познайомилася з моїм татом, – розповідає завуч Школи леді «Від пацанки до панянки». – Коли ми разом востаннє були в Криму (ще до 2014 року), я у вуличного художника купила їй картину. На ній зображені набережна, море і пара закоханих. Виявилося, що це один з емоційно найдорожчих подарунків у її житті, тому що Ялта – це місто, де мої батьки зустрілися, закохалися й почали своє спільне життя. Тепер ця картина висить у них у вітальні та викликає прекрасні спогади.

Олена-Крістіна Лебідь вперше показала маму

Напередодні Дня матері ведуча проекту «Аферисти в сітях», який вже 10 травня стартує в ефірі Нового каналу, Олена-Крістіна Лебідь вирішила познайомити всіх зі своєю мамою. Вона вперше показала спільне фото з найближчою людиною. І, до речі, порадувала не лише зворушливим знімком, а й чорно-білим кадром, де ведуча ще маленька. Також розповіла про найзаповітніше бажання, пов’язане з мамою.

– Я хотіла подарувати їй Louis Vuitton, зірочку з неба, модні окуляри і всі дива світу!!! А вона каже, що головне Диво в неї вже є. Хоч скільки б я робила для мами найрізноманітніших подарунків, реакція на них завжди одна. Цитую: «Головне, щоб ти була щаслива і здорова!» – з усмішкою розповідає ведуча Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь. – І я все розумію, адже на її подарунки завжди відповідаю аналогічно. Додаю лише одне слово: «і ВІЧНА!»

Дивіться прем’єру шостого сезону «Аферисти в сітях» у понеділок, 10 травня, о 19:00 на Новому каналі!

Не забудьте привітати маму 9 травня! Пам’ятайте, головне – не цінники, а щирість та любов до найріднішої людини.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий