Напередодні міжнародного конкурсу “Євробачення”, який цього року відбудеться у  Роттердамі, представники від України, гурт Go_A, запрем’єрили ремікс на свій трек, авторства Dj NANA. У новому саунді пісня набула мінімалізму та якісного біта. 

Dj NANA згадує, що вперше почула Go_A під час Національного відбору на конкурс і відразу відмітила унікальне звучання колективу.

«Мені подобається відкривати для себе молодих виконавців, які мають своє музичне обличчя і, більше того, працюють у сегменті етно- електрофолк, — ділиться Dj NANA. — Колективів із таким оригінальним переплетенням жанрів у нас небагато. Тому, почувши музику Go-A, я одразу звернула на них увагу, з’явилася ідея зробити щось разом».

Над реміксом з Dj NANA також працював відомий аранжувальник Сергій Ранов під керівництвом саунд-продюсера Руслана Квінти. У розборі композиції брав участь Артем Єфімов, який є автором оригінального аранжування композиції “Шум”.

Завжди цікаво спостерігати за тим,  якою бачать нашу творчість. У Нани цікаве та незвичайне прочитання. Сподіваємося, що ми дочекаємося моменту, коли нам дозволять нарешті зібратись на танцполах. Мені здається, саме там наш  ремікс максимально зможе розкрити свій потенціал, — коментує гурт Go_A.

Dj NANA додала, що у колаборації з групою вважала своїм головним завданням привнести нове звучання треку, але при цьому зберегти його самобутність:  “У роботі над треком для мене було важливо додати свій концепт, характер і звучання, зберігши стилістику гурта. Музика Go_A відображає нашу культуру і несе її у світ. Я була дуже рада доторкнутися до творчості такого цікавого, самобутнього колективу та їх композиції “Шум”.

Прослухати ремікс Go_A — SHUM (Dj NANA remix) можна на всіх музичних майданчиках.

Залиште ваш коментар