До старту 65-ого пісенного конкурсу Євробачення залишився тиждень. Уже 18 травня в ефірах телеканалів СТБ і UΛ: Перший ми побачимо перший півфінал, у якому поШУМить представник України, переможці Національного відбору-2020 гурт Gо_А.

Напередодні грандіозного шоу на діджитальних сторінках телеканалу СТБ стартує спецпроєкт про конкурс Євробачення. Ведучий – теле- і радіожурналіст, який більше 12 років висвітлює Євробачення, Володимир Бірюков. Глядачам СТБ він уже добре знайомий з минулорічного діджитального спецпроєкту «Щоденники Нацвідбору» та прямим трансляціям із бекстейджу.

Перший випуск присвячений, звичайно ж, гурту Gо_A і пісні «Шум». В ексклюзивному інтерв’ю артисти розказали, як пройшов їхній рік на карантині і як створювалася пісня, що вже ШУМить на всю Європу; з ким із учасників цьогорічного Євробачення встигли подружитися, що їм пишуть фанати в соцмережах, скільки було витрачено на зйомку першої версії кліпу і про що, усе ж таки, пісня «Шум» – про кохання, Чорнобиль або «конопелечки»…

Як проходила підготовка Gо_A до конкурсу, навіщо довелося знімати резервне відео і як створювалися костюми й постановка. Ексклюзивні інтерв’ю з представниками країн-учасниць Євробачення-2021, зарубіжними журналістами, організаторами конкурсу та побажання від українських зірок. Це й багато іншого ви побачите в наступних випусках спецпроєкту з Володимиром Бірюковим.

Слідкуйте за нашим спецпроєктом про конкурс Євробачення щодня о 13:00 з 11 по 23 травня на всіх офіційних сторінках СТБ: сайт, інстаграм, фейсбук та ютуб. І не пропустіть 18, 20 і 22 травня о 22:00 грандіозний пісенний конкурс Євробачення в ефірах телеканалів СТБ і UΛ: Перший. В ефірі СТБ уже за доброю традицією трансляцію конкурсу коментує Сергій Притула.

Володимир Бірюков із 2009 року співпрацює з конкурсом Євробачення в складі делегації преси. Був ведучим прямих трансляцій із бекстейджу і працював на червоних доріжках під час церемонії відкриття Red Carpet Opening Ceremony – Eurovision Song Contest. Співпрацював з Loreen, BLUE, Bonnie Tyler, JEDWARDS, Alexander Rybak, Arash, Netta, Emmelie de Forest, Måns Zelmerlöw, Conchita WURST і багатьма іншими конкурсантками.

Автор книги «Історія (НЕ) відомого журналіста», у якій розповідає про закулісся «Євробачення».

У лютому минулого року був ведучим діджитального проєкту СТБ «Щоденники Нацвідбору» і прямих трансляцій із бекстейджу Національного відбору на Євробачення-2020.

 

Залиште ваш коментар