Ведуча ТСН на 1+1 Марічка Падалко взяла участь у проєкті молодого львівського фотографа Дмитра Алабугіна «Nice day for a revolution», що перекладається як «Чудовий день для революції».

Саме так назвав свій проєкт 18-річний Дмитро й об’єднав навколо цієї ідеї талановитих українських стилістів і візажистів, а також медійних людей, аби привернути увагу суспільства до питань дискримінації, війни, сирітства, жорстокого поводження з тваринами, екології, кібербулінгу, гендерної нерівності, самогубства та ЛГБТ.  Потрібно не забувати, що завжди необхідно бути з усіма толерантним та впевненим у собі при будь-яких обставин та компанії.

Цей проєкт ще раз нагадує, що всі люди народжуються вільними й рівними у своїй гідності та правах. А, як відомо, саме ця фраза Загальної декларації прав людини, прийнята ООН, заклала основу міжнародного права в галузі прав людини!

Треба пам’ятати, що, на жаль, для мільйонів людей по всьому світу боротьба з дискримінацією і тепер залишається повсякденною боротьбою.

«Наша унікальність робить світ яскравим! Попри модерність світу дискримінація залишається актуальною проблемою. За гендерними, віковими, зовнішніми, расовими та іншими ознаками. Питання лише навіщо? І який в цьому сенс? Подібні проєкти — об’єднують, демонструють аудиторії картинки, які показують та привчають до нормального сприйняття наших «унікальностей». Різні та рівні», — зауважив автор проєкту Дмитро Алабугін.

Марічка Падалко у своєму Instagram розмістила світлини на яких позує в кремовій еко-сукні з об’ємними рукавами і поясом на талії від львівської дизайнерки Марії Старчак, а голову прикрасила стильним білим беретом.

В руках ведуча тримає табличку з написом:  «My uniqueness is my pride»  (Моя унікальність — це моя гордість»).

«За сценічними стандартами і, навіть, за телевізійними я — «низька», за модельними — «товста», за віковими — «стара», за інстаграмними — «не тюнінгована» — і це лише частина навіть не моїх, а загальних стереотипів, які ми самі спочатку якісно насаджуємо, вирощуємо, а в один прекрасний день починаємо викорінювати! Моя унікальність — це моя гордість» — написано на моєму плакаті. Це і є мій заклик проти дискримінації, з якої ми стикаємося щодня і яку, на жаль, самі і породжуємо в ставленні до інших», — написала Марічка Падалко.

За словами Падалко, у дитинстві вона навіть не усвідомлювала, що теж дискримінувала людей. Бо була ученицею «найцентральнішої школи», і столична «корона» дуже тисла на голову, особливо під час канікул в іншому місті. Але як зараз говорить Марічка:  «Слава Богу, навчання в університеті, де я зустріла та оцінила всю Україну, кардинально змінило мій світогляд».

Своїх дітей Марічка з чоловіком намагаються виховати людьми з широких поглядів та навчати їх самих опиратися дискримінації. Але, як зізналась ведуча, деяким речам вже можна вчитися й у них самих.

Найголовніше, вважає Падалко, що перший крок в боротьбі з дискримінацією — це перестати дискримінувати самого себе.

#nicedayforarevolution — за цим хештегом можна побачити всіх учасників проєкту!

Нагадаємо, у лютому Марічка Падалко спробувала себе у новому амплуа і вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week. Під час показу колекції дизайнерки зі Львова Марії Старчак.

ЇЇ колекція стала маніфестом про дотримання прав людини, незалежно від зовнішності, національності або гендеру. Особливістю показу стало те, що разом з моделями на подіум вийшли люди, які зіштовхуються зі стереотипами у житті. А одяг доповнили написами на обличчі, які були як нагадування про стереотипи.

Основа колекції – чоловічі піджаки з секонд-хенду, яким дизайнерка дає нове життя.

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар