Український артист Роман Рамус презентує пісню «Поворот», яка зачепить кожного слухача глибиною змісту: «Для мене дуже важливо самому писати свої пісні, а не користуватися послугами гострайтерів, закладаючи у них, сенс, який опирається на власні та особисті історії та досвід. Щирість — у своїх піснях я завжди відвертий та правдивий як з собою так і з слухачем».

Артист розпочав свій творчий шлях ще 5 років тому назад. Та через життєві обставити зробив перерву на 2 роки. І тепер він Роман Рамус готовий до перезавантаження.

«Більш ніж два роки, у моїй свідомості вирувала буря да боротьба двох его, які суперечили один одному. Понад два роки я потухав з кожним днем проведеним без музики. Я точно можу сказати, що не бачу свого життя без музики та творчості. Я готовий працювати на всі 100%!»

Саме піснею  «Поворот» Роман Рамус починає новий етап у творчості: «Новий «Поворот». Новий, фірмовий звук з власним стилем , який вироблявся роками. Нове бачення. Свіжий, але старий розум. Нові «табу» та відкриття. Старий Рамус, але певністю перезавантажений. 98%, 99%, 100% . RELOADING COMPLETE.

Бережіть своїх смаки та мегабайти на  смартфоні, для нового плей-ліста. І будьте готові. Ми стартуємо!Можливо вже за наступним «поворотом» наша ціль».

Артист вже відзняв відео роботу на трек «Поворот», який презентує на початку літа.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий