З 17 травня на ТЕТ для тебе — мульто та кіномарафон стрічок, які ще раз доводять, як важливо підтримувати один одного, дивитися на все з гумором та частіше усміхатися. А на ТЕТ є все заради твоєї усмішки. 

У понеділок о 21:15 м/ф «Секрет Робінсонів» 

Юний винахідник Льюїс вирушає у подорож в часі, щоб познайомитись із сім’єю, яку він не знав до цього. У фантастичному світі 2037 року жаби хіп-хопери і собаки у сонячних окулярах – таке ж звичне явище, як і балакучі динозаври.

Завдяки дивовижній випадковості Льюїс відкриває, що доля майбутнього знаходиться в його руках. Але він не може врятувати його сам – йому знадобиться допомога надзвичайної сім’ї Робінсонів, які навчать його йти тільки вперед, ніколи не відступати і завжди вірити у власні сили.

У вівторок о 12:30 х/ф «До зустрічі з тобою»

Малохольна пісенька — порятунок від усіх турбот. А ще — гетри у жовто-чорну смужку. І, звісно ж, справжні французькі круасани розрадять навіть тоді, коли здається, що все пішло шкереберть. Головна героїня фільму Лу точно знає це. Адже вона — доглядальниця впертого, як віл, та все ж іноді приємного чоловіка, Віла Трейнора. Разом вони спробують побудувати нову історію.

У середу о 21:15 м/ф «Панда Кунг-Фу 2»

Панда По все ще обожнює пельмені, хороший відпочинок та довгий сон. Але тепер він — Воїн дракона, тому По доводиться постійно тренуватися, відточувати навички та тримати себе у формі. Тому що самими лише пельменями світ не захистиш!

Разом з друзями — шаленою п’ятіркою — він захистить Велику Долину і увесь Китай від вигнаного сина імператора та його легіону…

У четвер о 21:15 м/ф «Король Лев» 

Якщо попередній мультик був одним з улюблених, то цей — беззаперечно на першому місці!

Історія повторюється і все з’єднується у великий цикл життя — так вчив маленького сина Сімбу, король савани, лев Муфаса. Левеняті за кілька років судилося продовжити справу батька і стати новим королем савани. Та жорстокий брат Муфаси, Шрам, скидає короля зі скелі і Сімбі доводиться тікати у джунглі.

Скоро в його житті з’являється двоє відданих друзів — кабан Пумба і сурикат Тімон.

У п’ятницю о 21:15 м/ф «Тролі» 

Головні герої — Поппі і Бранч — зовсім не схожі на звичайних тролів: вони веселі, люблять яскравий одяг і химерні зачіски. Ці двоє живуть у світі з іншими кумедними істотами, куди немає ходу жодній людині.

Одного разу під час прогулянки у лісі, Поппі і Бранч знаходять портал, через який можна потрапити у світ людей. Головні герої вирішують подивитися, як живуть в іншому світі… Потрапивши на Землю, Поппі і Бранч опиняються у величезному місті і розуміють, що люди — дуже небезпечні для них істоти. У цей час інші тролі, дізнавшись, що їхні товариші потрапили в біду, намагаються повернути їх додому. Біда тільки в тому, що повернутися назад можна, тільки якщо зібратися усім докупи.

Вмикай і дивись на ТЕТ стрічки, які підіймуть тобі настрій на висоту повного акуна-матата!

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар