Діти ведучих, продюсерів, журналістів телеканалу «Київ» та радіо «Київ ФМ» вийшли на подіум у рамках  модного показу Junior Fashion Week, що нещодавно проходив у столиці.

Зазвичай в таких дефіле беруть участь діти з модельних агентств та батьків-зірок, які з народження знімаються у різноманітних фото-сесіях та перфоменсах. Телевізійна ж малеча була, як то кажуть, «любителями», а не профі. Тож теле- радіо мами та тата дуже хвилювались.

— Коли нам запропонували участь у Junior fashion week, ми засумнівалися: чи не вийде «шкандаль», що там сукню не таку дали, чи ще щось. Я подзвонила з роботи додому, розповідала мамі, мала крутилася біля бабусі й, певно, чула. Ввечері вертаємось, обережно заводимо мову про дефіле, а вона нас різко обриває: «Я вже все знаю, і мене все влаштовує! — Написала згодом у себе на сторінці у фейсбук одна з мам.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Та діти зіграли свою роль на «відмінно». Більше перехвалювалися батьки. «Руки тремтіли, коли я знімав відео. Здавалося б, пройтись по подіуму- скільки там часу, хвилина, може менше? Але за відчуттями, ти неначе подивився фільм, від якого ти в захваті на все життя», — розповів ведучий програми «Київ. Ранок» Ігор Сємьонич.

Насправді заради «15 хвилин слави» дітям прийшлось попрацювати багато годин. Спочатку була примірка одягу. Потім репетиції — кожному треба було придумати особливий рух для подіуму і позування перед об’єктивами камер, при тому що найменшим учасникам показу було по 4,5 років. А ще ж інтерв’ю для телебачення і нескінченні очікування в черзі на мейкап і зачіски! Додамо, що в той день на подіумі демонстрували колекції п’яти брендів, отже було задіяно більше як півтори сотні дітей різного віку.

Дітям телевізійників організатори Junior Fashion Week довірили продемонструвати колекцію весна-літо-2021 відомого англо-італійського дизайнера Джона Річмонда, який, до речі, одягав таких зірок як Мадонна, Джордж Майкл, Девід Боуї, Мік Джаггер, Леді Гага та багато інших. Тож на подіумі маленькі моделі перетворилися на справжніх рок- та поп-зірок.

Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий