Уперше в історії КМКФ «Молодість»  амбасадори презентують фестивальні програми, а у своїх відеозверненнях розповідають про знайомство з українським і світовим кінематографом, натхнення Київ і свою молодість.

Амбасадорами фестивалю стали Алан Бадоєв, Андрій Федорів, Аліна Паш, Валерія Гузема, Наріман Алієв, Надія Шаповал, Маша Рєва, Іван Фролов, Алла Костромічова, а також ведучі Церемоній відкриття та нагородження Людмила Барбір, Тарас Цимбалюк, Ірма Вітовська та Єгор Гордєєв.

Алан Бадоєв, режисер, кліпмейкер і продюсер, — підтримує секцію короткого метру у Міжнародному конкурсі. «Пишаюсь, що свій перший фільм я представляв саме на «Молодості» — це було більш зворушливо для мене, ніж коли ми були з ним у Каннах і ще на декількох фестивалях. Все ж таки, коли ти у себе вдома, коли ти працюєш тут і тут твої друзі, тобі хочеться бути крутим саме там, де ти живеш».

Аліна Паш, українська співачка-реперка, — підтримуєпрограму FORMA«Мені цікаво розвивати те, що відбувається на теренах України. Якщо говорити про великі проєкти, то «Молодість» — один із найдостойніший, а програма FORMA — це про конкретний експеримент, нові форми, що наближають нас до нас самих».

Іван Фролов, засновник та креативний директор бренду Frolov, — підтримує програму Sunny Bunny. «Це важлива культурна подія в Україні, у цілому регіоні. Вона за допомогою кіно займається освітньою діяльністю, просвітою в питаннях толерантності, у питаннях рівності. Це найбільш етичний спосіб розповідати різні історії, адже це питання не тільки спільноти ЛГБТ+, це стосується будь-яких людей, які відрізняються».

Андрій Федорів, засновник і CEO креативної інвестиційної компанії Fedoriv Group, — підтримує конкурсну програму документальних фільмів;
Валерія Гузема, дизайнерка та засновниця Guzema Fine Jewelry, — підтримує секцію студентських фільмів Міжнародного конкурсу;
Наріман Алієв, кінорежисер та сценарист, — підтримує програму «Фестиваль фестивалів»;
Надія Шаповал, стилістка, креативна директорка Nadiia, — підтримує Національний конкурс короткого метру;
Маша Рєва, художниця, дизайнерка, — підтримує секцію повного метру Міжнародного конкурсу;
Алла Костромічова, модель та ведуча, — підтримує програму «Скандинавська панорама».

Серед амбасадорів також ведучі Церемоній відкриття та нагородження Людмила Барбір, акторка і телеведуча, ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1» та Тарас Цимбалюк, актор театру, кіно та телебачення, Ірма Вітовська, акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, Заслужена артистка України та Єгор Гордєєв, ведучий ранкової програми «Сніданок з 1+1».

«Молодість» — найбільший кінофестиваль України та одна з найважливіших кіноподій України та Східної Європи. Цьогоріч ювілейний 50-й фестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня.

 

 

Залиште ваш коментар