У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пластичний хірург і зірковий фотограф продовжують розкривати секрети краси знаменитостей. Цього разу під приціл експертів потрапила одна з найкрасивіших жінок світу – акторка Анджеліна Джолі. 

Анджеліна Джолі вже десятки років поспіль вважається еталоном жіночої краси. Акторка стверджує – її зовнішність винятково натуральна. Та прихильники не раз помічали зміни в обличчі  зірки. Експерти в царині жіночої краси вирішили з’ясувати, чи зверталась акторка до хірургів. Для цього пластичний хірург разом з фотографом порівняли кілька фото зірки різних років.

«Якщо дивитись на фото молодої Анджеліни Джолі та на те, що було зроблене через 10-15 років, бачимо деякі зміни. Тож можу стверджувати, що вже тоді були втручання. Не дивлячись на нерви та спалахи на червоній доріжці «Оскару», у неї на лобі немає жодної зморшки – він просто ідеальний. Так бути не може – це підтверджує те, що вже тоді були уколи ботулотоксину, які зменшують скорочення м’язів на обличчі, тим самим забираючи зайву міміку, зайві зморшки», – зазначив пластичний хірург Андрій Якобчук у програмі «Ранок з Україною».

Ба більше, за словами експерта, вже тоді акторка почала робити ін’єкції в губи. А от чи робила голлівудська зірка ринопластику – питання. Думки експертів розділились, адже ракурси та освітлення на фото можуть давати різні ефекти.

«Мені здається, Анджеліна зробила ніс. Хоча сама акторка заперечує це. Та якщо подивитись на фото в молодості й зараз, побачимо чималі зміни. Раніше він був з горбинкою, яка виступала трохи в бік. Зараз він абсолютно рівний. Я міг би припустити, що це різні ракурси, але зірка завжди знає, як правильно стати в кадр, куди повернутись», – коментує фотограф Убік Литвин в ефірі каналу «Україна».

Проте хірург звернув увагу на інші, не менш суттєві зміни у зовнішності Джолі.

«Я можу точно сказати, що у неї є пластика нижньої третини: її підборіддя змінилось, кути нижньої щелепи стали абсолютно іншими. Їй 100% встановили імплантат нижньої щелепи», – розповів Андрій Якобчук.

Вердикт експертів такий: Анджеліна Джолі зробила кілька вдалих хірургічних втручань, які тільки підкреслили її красу, і продовжує підтримувати свою зовнішність косметологічними процедурами.

«Якщо б вона не вдалася до цих втручань, то трикутник молодості потроху перетворювався б у трикутник старості. З’являлися б брилі, носогубні складки, і вона б виглядала дещо старшою за свої роки. Крім того, якби вона не колола ботулотоксин, то звичайно, мімічних зморшок було б набагато більше, що також додавало б якихось 5-7 років зверху. Я думаю, вона б точно виглядала на 10 років старше», – зазначив пластичний хірург.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар