Прем’єра гостросюжетного фільму запланована на осінь цього року. У головних ролях: Артем Позняк, Марк Дробот, Олексій Нежурко, Яна Ключник та ін.

П’яні бійки, наркопритони, побутові злочини, крадіжки та хуліганство — це буденне життя капітана поліції Сергія Коваля, який служить в спальному і одному з «найскладніших» районів міста. Злочинне життя вулиць змушує Коваля бути різким і безкомпромісним у роботі та керуватись правилом «спочатку дій, потім думай». Одного разу, врятувавши доньку впливового чиновника, оперативник отримує для багатьох жадану можливість — роботу на «козирному місці», у престижному центральному відділку. Там відбуваються резонансні злочини, колеги їздять на дорогих машинах, а фігуранти справ — найбільші гравці кримінального світу. Простий та прямолінійний Коваль відмовляється працювати за новими правилами і стає «білою вороною» серед колег. Але з часом для всіх стає зрозумілим, що лише Коваль, зі своїми жорсткими методами та принципами, може впіймати таємного кілера, який тримає місто у страху.

«Це проєкт, який має усі складові успіху: детективне розслідування, сильний та неоднозначний герой, історія про напарників, які проходять складний шлях від взаємної ненависті до справжньої дружби, і нарешті, особиста драма героїв. А ще ми побачимо зворотній бік розкішного життя елітного району столиці, який може шокувати навіть підготовленого глядача, — коментує креативний продюсер серіалу Лариса Марцева. — Сильний бік серіалу в тому, що в ньому практично немає вигадки. Усе, що відбувається, це «замальовка з натури». Ми взялися за цей проект, тому що сюжетні колізії більш ніж актуальні для нашого глядача».

Серіал «Козирне місце» — українська адаптація детективної франшизи «Невський». Зйомки проекту проходять у Києві та області. У першому сезоні планується 30 серій.

Виробництвом серіалу «Козирне місце» на замовлення телеканалу 2+2 займається 1+1 Продакшен. Режисер серіалу: Тарас Ткаченко. Сценарій: Лариса Марцева. Продюсери: Сергій Кизима, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Тетяна Шуліка, Лариса Марцева, Володимир Андріюк.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар