Артисти Borisoffsky та Green Grey зійшлись у спільному посилі пісні. Вона про вічне, про пошук себе, дослідження та усвідомлення у великому відкритому світі.

«Для мене цей трек — це акт переосмислення мого старого матеріалу, а разом з ним і себе. Ми у космосі і космос в нас. Дивно, як сильно ми змінюємося протягом життя, скільки образів собі вигадуємо і намагаємося в них вірити… «, — коментує Borisoffsky.

Завдяки різниці у музичних підходах і погляді на пісню, колаборація вийшла доволі цікавою. Сингл змушує задуматись, одночасно налаштовує на філософський пошук чогось і підштовхує до дій.

«Для мене важливе питання «бути чи здаватись». Хлопці для мене приклад самобутніх артистів, які гнуть свою лінію. Це надихає», — Borisoffsky про роботу з Green Grey.

За традицією, Borisoffsky разом з синглом випустив кліп, який вже доступний на офіційному YouTube каналі артиста. Зйомки кліпу відбувались в унікальній студії — One Location. Єдина студія в Україні, що використовує технологію побудови віртуального простору.

Трек доступний на всіх музичних платформах. Пристебніть ремені!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар