20 червня в ефірі каналу «Україна» відбудеться прем’єра національної премії «Українська пісня року 2020», на якій запалять найвідоміші артисти країни. На знімальному майданчику концерту популярний співак DZIDZIO відверто розповів, коли його візитна картка – борода заважала в особистому житті.  

На сцені пісенного шоу «Українська пісня року» популярний гурт DZIDZIO виконає свій хіт «Міліонер». За лаштунками концерту лідер гурту зізнався, чи заважала коли-небудь борода під час поцілунків.

«Цілуватись не заважає. Але спочатку дуже заважала їсти – все падало в неї. Я все не міг зрозуміти, як їжа опиняється там? Особливо, коли їв борщ – такий специфічний запах – мені це не дуже подобалось. Тому я одразу йшов умиватись, – поділився артист DZIDZIO з журналістами каналу «Україна». – Щодо поцілунків – вона лоскочеться і діти завжди запитували: «DZIDZIO, що то таке?» Та я знайшов вихід – спочатку обнялись, а потім цьомик у щічку».

Більше того, зірка розповів, як вчинить зі своєю бородою, коли вони вийдуть з моди:

«Тоді її не буде – збрию, та й все! І буде вже не DZIDZIO, а Михайло Хома, – розповів музикант. – Я не боюсь, що мене не впізнаватимуть – сьогодні є маски, і це супер, зараз я без неї навіть не ходжу. Маску одягнув і пішов у магазин – між людьми – спостерігаю за нами і черпаю ідеї для фільмів».

Вже 20 червня канал «Україна» покаже прем’єру премії «Українська пісня року 2020», де запалять найпопулярніші українські артисти Наталія Могилевська, Олег Винник, DZIDZIO, Ірина Білик, Руслана, Михайло Поплавський, Артем Пивоваров, GENA VITER, GROSU, Павло Зібров, Наталія Бучинська, Віталій Козловський, Алла Кудлай, Степан Гіга та багато інших. Ведучими пісенного шоу стали Олег Винник і Михайло Поплавський.

Дивіться національну українську премію «Українська пісня року 2020» 20 червня на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий