Щоб не нудьгувати на вихідних, вмикай телеканал ТЕТ та насолоджуйся стрічками, які гарантують позитивний настрій та приємно проведений час з усією сім’єю.

У суботу о 11:20 — м/ф «Ранго»

Головний герой фільму — хамелеон Ранго, який мріє про героїчні пригоди, але поки що втілює фантазії у театральних постановках у тераріумі. Серед його реквізиту — іграшкова рибка, деталь від Барбі й пальма. На жаль, в реальності йому ніяк не вдається проявити себе. Але коли він раптово опиняється в містечку Грязюка, у нього з’являється така можливість.

Ранго проголошує себе борцем за справедливість і починає поводити себе наче шериф на Дикому Заході. Він ще не знає, що бути «хорошим хлопцем» в цих краях не краща ідея…

У суботу о 17:15 — х/ф «Зачарована Елла»

Еллі не дуже пощастило в житті. Ще в дитинстві незлоблива, але трохи дивна фея, наклала на неї закляття слухняності. З того часу дівчина не може нікому відмовити у жодному проханні. І коли люди почали користуватися цією її особливістю, Елла вирішила знайти фею і змусити її зняти з себе закляття. Дівчина вирушає у неймовірну подорож, де на неї чекають пригоди, щире кохання та хитрі підступи.

У неділю о 15:15 — х/ф «Від сім’ї не втечеш»

Паризькі дизайнери Валентин і Констанція готуються представити публіці свій останній шедевр. Але світські кола французької столиці — зовсім не те місце, де Валентин відчуває себе комфортно. Він виріс у простій робітничій сім’ї в провінції. Щоб не виглядати смішним, він бреше оточуючим, що він сирота. Але коли чоловік потрапляє в аварію, вся любляча сім’я Валентина приїжджає в Париж, щоб доглянути за улюбленим родичем. Здається, його грандіозній афері настав кінець…

У неділю о 17:15 — м/ф «У пошуках Немо»

Риба-клоун Марлін після трагічної загибелі дружини та усіх ікринок-дітей сам виховує єдиного сина Немо. Марлін вчить синочка, що відкритий океан — заборонене місце, куди не можна запливати такій маленькій рибці.

Але одного разу легковажний Немо, щоб довести, що він уже дорослий, пливе у відкритий океан і одразу потрапляє в неприємності. Марлін відправляється на пошуки сина. До чоловіка приєднується Дорі, дивна, але добра та вірна рибка-забувака.

 

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар