Вчора збірна України здобула перемогу у товариському матчі проти Кіпру з рахунком 4:0. Зустріч пройшла у Харкові на ОСК «Металіст». 

Чотири вокалістки «Жіночого Кварталу» Марта Адамчук, Лалі Ергемлідзе, Віра Кекелія, Еліна Мбані виконали гімн перед знаковим матчем.

«Я виконувала гімн України вперше – це неймовірно хвилююче та відповідально. Не знаю, чи змогла б сама вийти та заспівати, але рада, що ми були з дівчатами разом. Виконали а капелла та отримали неймовірний спектр емоцій! Їх не порівняти ні з чим – ти співаєш, увесь стадіон стоїть, тримають наш жовто-синій прапор. Я стримувалася, щоб не розплакатися від почуттів, які переповнювали. Відчуваю величезну радість та гордість, що нам випала така честь. До того ж, наша збірна перемогла 4:0!», — коментує Лалі Ергемлідзе.

Марта Адамчук вже мала честь представляти «Жіночий Квартал» на футбольному полі – минулого року вона виконувала гімн України перед матчем Динамо-Ворскла.

«Минулого року я виконувала гімн перед пустим стадіоном у зв’язку з карантином. Виступаючи перед вболівальники, ти відчуваєш зовсім інші емоції. Люди нас дуже підтримували та аплодували. Тепер і дівчата переконалися, чому я так люблю співати гімн – це неймовірна магія до сліз. Цього разу у нас була сила чотирьох – як і голів, які забила наша команда. Мені здається, це дуже символічно», — коментує Марта Адамчук.

Вітаємо збірну України з футболу з перемогою!

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар