Дайвінг — ідеальне заняття для тих, хто любить активний відпочинок і релакс одночасно. Поки плаваєш з важким балоном, насолоджуєшся красою підводного світу, вода наповнює спокоєм та розслабляє тіло та розум. Гарна новина — займатися дайвінгом можуть усі охочі. В Україні, за офіційними даними, біля тисячі підводних пам’яток. І достатньо місць, де можна попірнати та насолодитися водними цікавинками. 

Чтобы отдых был в радость, или Как избежать отпускных болезней

Підводний музей в Одесі

Незвичайна краса чекає дайверів професіоналів та початківців майже у серці Одеси. Поряд з пляжем Ланжерон є підводний музей. Йому майже десять років і зараз в ньому можна роздивлятися біля сотні цікавих статуй. Це місце започаткував одеський водолаз та забезпечив його різними знахідками — артефакти Кримської війни й навіть копії скульптур Греції.

Фото: Library Art Blog

Зміїний острів, Одеса

А чи знали ви, що найкращий дайвінг в Україні знаходиться поруч із популярним курортом країни. В Одеській області є ідеальне місце для дайвінгу — Зміїний острів. Там можна побачити затоплені кораблі, в тому числі підводний човен. Крім того, там мешкає дивовижна колекція риб, деякі з них занесені до Червоної книги України.

Фото: http://vzatoku.com

Шацькі озера на Світязі 

У Волинській області є відоме озеро Світязь, одне з найкрасивіших серед Шацьких. Воно вважається найглибшим — 58 метрів. Тут навіть є власна школа дайвінгу. Вода така ж прозора як у морі, видно усю красу місцевого підводного світу. Тут дайвери можуть любуватися затонулими човнами та іншими цікавими артефактами.

Фото: https://tamtour.com.ua/

Малинський кар’єр, Житомир

Це мальовниче місце ще називають Калюжа. Він знаходиться в годині їзди від Києва, так що, це гарна можливість відпочити від міста. До того ж на дні кар’єру ви можете роздивитися зуби акул, скатів та багато різних знахідок. А вода там така кришталево чиста, що можна роздивлятися дно вже з берега.

Фото: журнал Житомира

Соколовський кар’єр, Житомир

Красивий гранітний кар’єр — унікальна знахідка околиць міста Житомир. Його глибина складає 100 метрів, а це ідеальні умови для дайверів, які полюблять складні занурення. А ще на дні знаходяться затоплені машини, багато видів риб та флора, що нагадує підводний ліс.

Фото: https://discover.ua/

Цікаві досягнення у дайвінгу 

Віктор Весково — перша людина, яка занурилась на дно усіх п’яти світових океанів. У планах дослідника є навіть політ в космос! Віктор Весково не зупинятиметься на океанічних дослідженнях і планує навіть полетіти у Космос.

Дослідник океану Віктор Весково: «Ми бачили численних диких тварин, починаючи від медуз, до амфіпода і глибоководних риб»

Дізнатись про нього і його досягнення більше ви зможете у програмі «На дні океану» на Discovery+ де він і його команда вивчатимуть найглибші океанські западини, які ніколи раніше не відвідувала жодна людина.

Рубрики: Подорож

Залиште ваш коментар