Популярні українські ведучі ранкового шоу Сніданок з 1+1 – Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв – влаштували благодійний аукціон.

У зв’язку з прем’єрою нового шоу “Твій день” на 1+1,  студію Сніданку перебудували та зробили новий ремонт.  Команда ранкових ефірів, яка підтримує ідеї розумного споживання, вирішила зробити гарну справу – організувала благодійний розпродаж речей старої студії. Це не тільки  збереження природних ресурсів, але і добро для дітей. Всі зароблені кошти передані у проєкт “Здійсни мрію” на допомогу і навчання маленьким пацієнтам лікарень.
Впродовж 42 днів у квітні-травні на офіційній сторінці Сніданку з 1+1 у Facebook проходив аукціон з 13-ми колекційними і практичними лотами. Загалом завдяки небайдужим телеглядачам під час благодійного марафону вдалося назбирати 114 200 гривень! Усі лоти оголошувались в прямому ефірі Сніданку з 1+1, а ведучі особисто їх представляли.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Олександр Попов — кавове дерево; Руслан Сенічкін — плиту, лопатку, фартух, тостер, гостьове крісло і кулінарні книжки; Неля Шовкопляс — кольорові форми для запікання та філіжанки; Людмила Барбір — крісло “Сніданку.Вихідний”, режисерський стілець, тарілку-сувенір з автографами ведучих, Валентина Хамайко — духову шафу; Єгор Гордєєв — топ-лот  холодильник бірюзового кольору! І саме за холодильник розгорнулася справжня боротьба. Глядач на ім’я Олег Мороз з іншими охочими вів справжній батл. Ставки піднімалися дуже швидко. Зі старту в 5000 гривень ціна виросла до 26 000!  Кілька років саме цей холодильник служив вірою і правдою Руслану Сенічкіну, він там надійно зберігав найрізноманітніші інгредієнти. А Єгор Гордєєв частенько заглядав усередину щоб спробувати щось смачне або дістати квіти!

А лот Кавове дерево виграла зірковий дієтолог Наталія Самойленко, купивши його за 8500 грн.
Усі виграні лоти поїхали глядачам 1+1 у різні міста — Київ, Ужгород, Полтава, Дніпро, Черкаси, Чорноморськ на Одещину і навіть у Штрауберхард в Німеччину!
Аукціон підтримували і ведучі Твого дня — Тимур Мірошниченко, Влад Яма, Стася Ровінська, Володимир Рабчун, Руслана Писанка, Ірина Ванникова та Олена Кравець.

Куратор проєкту “Здійсни мрію” Лідія Таран за рахунок перших благодійних зборів — понад 50 000 гривен — організувала особливе привітання на день народження дівчинці Аліні Николенко із Запоріжжя, яка має ваду серця та хворобу легенів і здебільшого змушена перебувати вдома на кисневій терапії. Подарували Алінці новенький IPad зі спеціальним сенсорним олівцем та навчальні курси, бо Алінка мріє стати графічною художницею!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар