10 червня українська співачка Наталія Валевська святкує день народження, та з нагоди цього презентує нову композицію — «Рідна моя сім’я».

«Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше — не гроші чи здобутки, а саме рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те,  що є святим. Сім’я — це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів, сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю — про родину», — коментує співачка.

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин, завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей.

«За певних обставини, які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут. Так трапилось і у мене. У цій пісні я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», — доповнює Наталія.

Саме мама, за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама — це перший слухач та головний суддя.

Окрім прем’єри нової пісні, артистка святкує своє 40-річчя, та запевняє, що все, що вона робить, задля одного — піднімати людям настрій, заряджати щастям та позитивом.

«Для мене творчість — це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь у  очі та чую оплески — це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», — резюмувала співачка

Додамо, що зараз співачка перебуває на відпочинку у Закарпатті , де набирається сили та відновлюється перед гастролями та корпоративами. Своє перебування Наталія активно транслює шанувальникам у соцмережах, адже так вона тримає зв’язок та є відкритою перед ними.

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар