Народна артистка Оксана Пекун та талановитий музикант Максим Новицький нещодавно вкотре підігріли цікавість загалу до їхньої ніжної дружби, коли опублікували проникливу фотосесію. У творчому здобутку пари чимало спільних пісень, а також — чуток та припущень щодо істинних відносин заміжньої артистки та молодшого за неї  холостого співака. На наше прохання музиканти нарешті розставили усі крапки над «і». 

— Чим ви надихаєте один одного?

— Співпраця з Максимом цікава тим, що він дуже креативний, талановитий і завжди знаходиться в пошуку чогось нового, — розповідає Оксана Пекун. — Він мене підштовхує до творчої роботи своїм бажанням створити щось неординарне. І кожна пропозиція дуже креативна, оригінальна і сучасна.

За останній рік ми записали три дуети, на які відзняли відео та здійснили три фотосесії. Взагалі, Макс дуже багатогранний, йому вдається не лише писати пісні й аранжувати їх, а він ще прекрасно знімає відео і монтує його. І фотографує: остання робота з Максимом — це фотосесія, яку ми зробили на початку травня в квітучому Києві. Це було цікаво, яскраво і кольорово. Креативний у всьому і за що дуже його поважаю. Поважаю його інтелегентність, вихованість, його повагу до мене. І дуже-дуже ціную його!

Максим Новицький: — Що стосується фотосесій, то я завжди захоплювався і захоплююся красою Оксани, і запропонував зробити фотосесію і показати моє бачення Оксани в моєму світі світла і тіней. Вона з радістю погодилася. І якщо творчим людям комфортно разом співпрацювати, чому б не робити експерментів?

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Коли я поруч з Оксаною, я стаю якимось іншим, у мене зникає моя гордість, у мене зникає мій образ, побудований роками, я стаю самим собою. Своїм добрим серцем, теплом і позитивом Оксана прикрашає будь-яку пісню. І я вдячний Богу, що мені випала знову така можливість записати дует з цією прекрасною артисткою.

— Як все ж таки прокоментуєте чутки про ваш нібито «роман»?

Оксана Пекун: — Про нас багато чого різного говорять, і я вам скажу, що мені приємно чути, що Максима прирівнюють до мого молодого boyfriend))) Але наразі все в творчості.  Наш народ дуже любить поговорити))) У мене є чоловік, якого я дуже люблю. А з Максом ми друзі, дружимо сім’єю. І приємно, що у мене є такий щирий, позитивний, яскравий, креативний друг — Максим Новицький!

Максим Новицький: — Хоч я й відкритий до різних експериментів у моєму житті, але ніколи не дозволяю собі нічого такого, щоб Володимир навіть лише на мить мав сумніви у моїй порядності, повазі до нього і його дружині. Я думаю,  що чоловік Оксани бачить в мені тільки творчу особистість, а не суперника, тому про ревнощі не може бути й мови.

— Скільки років ви вже знайомі?

Максим Новицький: — Рівно десять років. З перших днів знайомства у нас склався неймовірний творчий тандем, який вилився в прекрасні дуети і дружбу.

Оксана Пекун: — Наше знайомство з Максом розпочалося, коли він приїхав з гастролей і взяв участь у моїй програмі «Фольк-music». Він заспівав українську народну пісню «Ой, при ложку». Це була дуже цікава версія, і тоді я побачила, як Максим зробив дуже гарно, ексцентрично, динамічно, з балетною постановкою, костюмовано, все стильно і сучасно. Він звик до шоу і це шоу на сцені показав.

Я була вражена його талантом. І згодом Макс мені написав з-за кордону, що дуже хотів би заспівати зі мною дуетом. І згодом ми записали перший дует — «Зелений дубочок». Саме з цією піснею ми взяли участь у фіналі Національного відбору на Євробачення у 2012 році.

— Які плани на літо?

Оксана Пекун: — Літо манить теплом і морем, тому сподіваюся, я і цього року побуваю на узбережжі Егейського моря та відвідаю місця, де давно хотіла побувати. А ще для мене немає нічого кращого, ніж заміський будинок під Києвом, де я просто розчиняюся у природі та мальовничій красі :)

Максим Новицький: — Багато років поспіль я дуже багато подорожував з гастролями по Азії. Я люблю, щоб відпочинок був з користю: приїхати по роботі і залишитися на пару тижнів в раю. До пандемії я по 3-4 рази на рік відпочивав в Таїланді, на різних островах. Після того як вперше потрапив в цей рай, всі інші місця перестали вабити. Тільки там я можу відійти від всіх мирських турбот і насолодитися спілкуванням з природою і позитивними людьми. Зараз ось вже 1,5 року я не виїжджаю з Києва, це звичайно ж, стрес для мене, але намагаюся і тут знаходити місця для відпочинку та проводити час з користю.

А найближчим часом плануємо з Оксаною готуватися до Нового рокуз літа! Записати новорічну пісню на студії VG studio (Ігор Добрянський). Процес уже пішов! Ще ми плануємо випустити спільний дуетний альбом, де будуть не тільки наші дуети, а й наші найкращі сольні пісні. Так що чекайте скоро наш дуетний альбом 💿

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар