Нещодавно українська співачка та авторка пісень презентувала довгоочікуваний трек «Сльози вода», який вона написала ще у 2019-му. Її команда, за словами Юлії, шукала те саме неповторне звучання, і ось зараз знайшла.

“Не шукайте щастя там, де його нема! Не думайте, що хтось за вас зробить цей світ кращим! Не витрачайте своє життя на порожні розмови про погане і сумне! Нехай щодня з ваших уст бурхливими потічками плюскоче жива вода! Плекайте й любіть те, що ви маєте! Повірте в себе, відкинувши усі сумніви й витріть сльози, бо сльози — вода…”  — закликає YULIYA RÓZNEN.

«Я не зупиняюсь на досягнутому і вірю в диво. Моя музика лікує серця»

Слухаємо:

 

YULIYA RÓZNEN (Юлія Рознен) —  українська співачка, фіналістка Хіт-конвеєру(2019) та ГОЛОСУ країни (2017) , проекту — Суперзірка (2011), авторка пісень — #2 Полюси, Розкажи , Уява, Різдво, Sphera та Сльози вода (2021).

Перший досвід на великій сцені — конкурс «Ранкова зірка». І відразу перемога!

У 2004-му вступила в Черкаське музичне училище на факультет народних інструментів. І закохалася в бандуру по-справжньому. А ще, по-справжньому захотіла співати естрадні пісні.

Працювала в «Черкаської капелі бандуристів», пізніше стала її солісткою. А в 2013-му році закінчила Львівську національну музичну академію ім. М.Лисенка — і теж по класу бандури.

У 2017-му році вирішила взяти участь у вокальному шоу «Голос Країни». Підбираючи репертуар, зупинилася на «Спи собі сама» Скрябіна. Прийшла ідея заспівати з бандурою…( https://www.youtube.com/watch?v=TxwfK-2v_OM )

Сцена «Голосу» змусила артистку по-справжньому повірити в себе, розставила всі крапки над «i» — вона почала сама писати пісні.

Сьогодні YULIYA RÓZNEN — українська співачка, композитор, артист, щаслива дружина і мама, і, можливо, незабаром, актриса. Співпрацювала з гуртом ATHOM: трек «Уява» https://www.youtube.com/watch?v=p_Lc-ZI3Z4c та «Sphera»https://www.youtube.com/watch?v=8Cm7Axa82Ew

В 2019 році вирішила розпочати сольну кар’єру як YULIYA RÓZNEN (Юлія Рознен) з дебютним піснею #2 полюси з якою 25 серпня стала фіналісткою масштабного конкурсу «Хіт конвеєр 2019» за підтримки каналу М2 і не залишила байдужим журі та глядачів Співочого поля. https://www.youtube.com/watch?v=brP95pi11UA

З осені 2020 вже почав народжуватись наступний вибуховий сингл «Розкажи». Прем’єра музичного відео відбулася 18 липня 2020 року на каналі М2. Активно пісня торкнулася сердець слухачів с початком 2021 року, що показує попадання в до чартів України «Country Radio Hits» (https://tophit.ua/ru/chart/ukraine/weekly/current/all/all)

 

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий