В світ вийшов новий сингл від українського співака MOLFAR. Це вже третя студійна робота молодого виконавця. Попередні релізи артиста дуже успішно заявили про себе та впевнено закріпилися у серцях слухачів. «ZASUMUVALA» — кардинально відрізняється від попередніх робот музиканта. Вона динамічна, танцювальна, літня. Але незмінно про сильні почуття та ту саму магію кохання, яка веде нас усіх через життя.

««ZASUMUVALA» — це пісня про те, що потрібно вміти відпускати. Відпускати людей, почуття, недосказані слова та емоції. Інколи, це буває важко, але, як то кажуть — час все розставляє на свої місця. Але, найцікавіше те, що коли ти відпустив, то починаєш дивитись на ту ж ситуацію зовсім з іншої сторони. Є такі відносини, які приречені на розставання навіть після декількох спроб все почати заново, тому потрібно просто вчасно ВІДПУСТИТИ» — розповідає MOLFAR.
«ZASUMUVALA», як і попередні треки артиста, записувалася на столичній музичній студії ISTOK, а саундпродюсером незмінно виступив Олексій Кривошеїв.

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий