За 80 років свого існування Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського, яким керує Генеральний директор — художній керівник, Герой України, народний артист України Мирослав Вантух, виконав десятки тисяч танцювальних номерів, встиг підкорити мільйони сердець і прославити нашу країну на весь світ. Тепер відточені рухи і потужна енергетика стануть ще більш захопливими, славнозвісний колектив представляє новий проект VIRSKY SHOW — народні танці в обрамленні сучасних технологій!

Хочеш потрапити на це шоу 30 червня – зроби наступне:

* Підпишіться на Фейсбуці на сторінку Телегід https://www.facebook.com/telegidua/

* Натисніть лайк цьому посту на сторінці Телегід в Фейсбуці;

* Зробіть відкритий репост;

Ім’я щасливчика стане відомо 28 червня. Успіхів!

Разом з колективом проект VIRSKY SHOW у життя втілює Денис Стульников — режисер-постановник та хореограф концертів, лайв-перформансів і кліпів провідних артистів України: LOBODA, MONATIK, «Время и Стекло», Quest Pistols Show, Lida Lee та багатьох інших. Саме він був постановником легендарного концерту Дмитра Монатіка у НСК «Олімпійський» і тепер готує для вас світлове шоу, яке заслуговує світової уваги. Унікальна можливість побачити всю самобутність, силу й красу українського народу на власні очі — VIRSKY SHOW.

VIRSKY SHOW — українська естетика у кожному танці! Колорит у кожному русі! Проект реалізується у співпраці з Національним центром «Український дім».

Рубрики: Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий