Легендарний гурт «Брати Гадюкіни» вийшов з річного карантину без втрат і серйозних наслідків.  Хоча наслідки є — і вони гарні.

— Ми завжди були на зв’язку один з одним.  Рік був надто важкий, а особливо для нас, доісторичних рокерів. Сидіти на карантині, коли душа рветься драйвувати, це заняття ще то! — розповів клавішник Павло Крахмальов. — Але час пролетів швидко і стало питання кардинально — або ми стаємо і граємо, концерти, фестивалі, або сідаємо в студію і пишемо нові твори. Подумали і вирішили — що по третьому. 

Оскільки в 90-х «Брати Гадюкіни» були хедлайнерами змін в українській музиці, так і зараз вони готові за собою повести тих, хто грає українську музику.

— Ми кинули клич на своїй сторінці у фейсбук, з меседжем про спільні проекти з артистами, музикантами і митцями в цілому. Ми готові розділити сцену з відомими або молодими музикантами, — говорить барабанщик  Міша Лундін.

І почалась робота. За декілька днів на електронку чи в повідомлення прийшло сила силенна матеріалів. Музиканти слали відео, музику, посилання на свої ресурси. Всі хотіли показати себе, своє найкраще.

—  Муки вибору тривають ще досі. Матеріалу дійсно дуже багато. Радує те, що є дуже достойні речі, і ми їх відзначимо обов’язково.  Але саме головне, що з кимось ми заграємо  на наших найближчих концертах. Піспіваємо їх пісні і обов’язково разом »вальнемо » наші хіти, — підсумував бас-гітарист «Гадів» Ігор Мельничук.

«Брати Гадюкіни» вкотре повторюють, що не згодні залишатись музейною історією, а навпаки, будуть писати власну нову музичну історію далі.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий