Вмикай телеканал ТЕТ 26 та 27 червня і дивись стрічки у яких є все — романтика, розв’язання надскладних задач, пригоди та справжня дружба.

У суботу о 12:05 — х/ф «Алоха»

Браян Гілкрест у виконанні Бредлі Купера славиться поганим характером і тому важко знайти людей, яким би він міг подобатися. Після втрати роботи у нього з’являється можливість повернутися і для цього потрібно поїхати на Гаваї. Там він знайомиться з Елліс, яка мала стати його помічником, а також зустрічає колишню кохану.

У суботу о 16:50 — х/ф «Гра в імітацію»

Історичний трилер про британського математика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінга з Бенедиктом Камбербетчем та Кірою Найтлі у головних ролях. Криптоаналітик був найнятий надсекретною британською організацією для того, щоб розгадати код німецької шифрувальної машинки. Щоб зламати код Enigma, Тюрінг разом з друзями зробить неможливе.

У неділю о 14:00 — х/ф «Фокстер і Макс»

Збирай усю сім’ю біля екрану, адже на вас чекає фантастично цікавий український фільм «Фокстер і Макс». За сюжетом, школяр Макс тікає з дому і ховається під мостом, де знаходить балончик з нано-фарбами та малює графіті собаки. Несподівано для хлопця тварина стає живою. На новоспечених друзів чекає протистояння небезпечному злочинцю, який бажає заволодіти новою потужною технологією.

У неділю о 17:15 — м/ф «Історія іграшок — 2»

У другій частині легендарного мультфільму Вуді та Базз об’єднаються проти спільного ворога — схибленого колекціонера іграшок. Звісно, якщо в тобі зросту всього 30 сантиметрів, битва здається заздалегідь програною. Але рано опускати руки — іграшки нанесуть гідний удар у відповідь!

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар