Літо Влада Дарвіна почалося з великої кількості подій! Спочатку Влад Дарвін повідомив про те, що вперше став батьком, а період вагітності сім’я приховувала від всіх. У продюсера та автора пісень народився первісток — син Рональд. Днями вийшло нове інтерв’ю Влада з телеведучою Соломією Вітвіцькою, для його проєкту PRO:WIDER. У відео Соломія розповіла багато особистого, про свої мрії та сім’ю, а також про мандрівки та залаштунки телебачення. І ось сам Дарвін знову приємно здивував WOW-фото! Новоспечені батьки Влад Дарвін та Кристина Марті зробили сімейну фотосесію зі своїм сином Рональдом.

— У мене був задум зробити атмосферні літні знімки у кантрі стилі. Ми з Кристиною мріємо у старості побудувати свою ферму з фруктовими садами. Народження сина дуже змінило нас. Ми стали простішими, уникаємо міської метушні, частіше тягнемося до природи, до тихого заміського життя, — розповів Влад Дарвін.

Vlad Darwin вперше став батьком ♥

Над проєктом працювала професійна команда на чолі з фотографинею Оленою Пономарьовою.

Спеціально для фотосесії стилістка Христина Білоус продумала до найменших деталей образи подружньої пари із селища західних районів США. На знімках Влад позує у вінтажній шляпі з підігнутими полями. А на Кристині сукня волошкового кольору. На руках у батьків — стильний малюк.

В інтерв’ю пара розповіла про складнощі, з якими зіштовхнулися під час партнерських пологів, а також про те, що допомагає їм завжди залишатися у ресурсі.

Влад Дарвін поділився, що це ще не всі сюрпризи. Вже скоро, а саме 1 липня, вийде пісня та кліп, які він присвятив своєму синові!

— Образ фермера, селянина, нова пісня у мінімалістичному звучанні та кіношний кліп без ретуші — це далеко не все переосмислення, яке мені подарував Рональд. Відчуття вдячності всередині мене радує! Я дуже сподіваюсь, що моя нова творчість знайде відгук у серцях слухачів! — прокоментував співак Влад Дарвін.

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар