Проведи перші вихідні липня разом з телеканалом ТЕТ, адже у нас є все заради твоєї усмішки.

У суботу о 11:20 — х/ф «Тім Талер, або Проданий сміх»

Як це, обміняти свій сміх на вдачу? Головний герой фільму на ім’я Тім Талер відчув це на власному досвіді. Тім дуже сильно любив сміятися і сміх його був страшенно заразливим, поки одного разу на скачках він не познайомився з дивним паном, який запропонував хлопчикові продати сміх в обмін на виграші у будь-яких парі…

У суботу о 15:00 — х/ф «Маленька чорна книжка»

Стейсі — продюсерка денного телевізійного ток-шоу. Вона закохується у хлопця на ім’я Дерек і бажає дізнатися про нього все, а особливо – про його колишніх подружок. Стейсі зазирає у його електронну записну книжку, отримує адреси дівчат і починає дізнаватися у них цікаві факти про Дерека, роблячи вигляд, що діє від імені керівника шоу.

У неділю о 10:05 — м/ф «Життя комах»

Роботи студії Pixar відомі тим, що вражають сюжетом і дітей, і дорослих. В одній з перших робіт студії — мультфільмі «Життя комах», мова піде про колонію мурах, які щороку віддають більшу частину своїх продуктів саранчі.

Божевільного винахідника, мураху Фліка, такий стан справ не влаштовує і він вирушає у подорож на пошуки хоробрих борців за справедливість! 

У неділю о 11:45 — м/ф «Братик ведмедик»

Правило перше: ніколи не гніви Великих Духів. Правило друге: особливо, якщо живеш у кам’яному віці.

Головний герой Кенаї вирішив, що правила придумали, щоб їх порушувати, і за це духи предків перетворили його на ведмедя. У мультику Кенаї спробує повернутися назад у людську подобу, а допоможе йому в цьому маленьке ведмежатко Кода.

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар