16 серпня на головному гумористичному майданчику країни відбудеться прем’єра осіннього сезону.

Креативна команда телеканалу ТЕТ представила глядачам великий промо-ролик. У ньому вона оголосила про старт осіннього сезону, який відбудеться 16 серпня. Відео нового сезону команда підготувала разом з компанією Filmotechnic, яка в 2006 році отримала науково-технічний «Оскар» в двох номінаціях від американської Кіноакадемії, а її апаратура була задіяна у зйомках таких культових фільмів, як «Дванадцять друзів Оушена», «Король Артур», «Трансформери» та ін.

Головний меседж відео – з телеканалом ТЕТ тобі буде драйвово, весело і смішно. Для того, щоб підкреслити цю думку, актори і ведучі програм з’явилися у фіолетовому кабріолеті і запросили глядача разом з ними проїхатися у новий сезон на телеканалі.

«У новому сезоні на глядачів чекають прем’єри повні драйву, якісного гумору, багато нових і дуже яскравих облич. Ролик повністю передає настрій ТЕТ, адже наша місія – дарувати людям усмішку, мені здається, після його перегляду настрій покращується і світ стає трішки яскравішим», – Надія Сперчун, маркетинг-директорка телеканалу ТЕТ.

У відео знялися актори і ведучі телеканалу, серед яких – Леонід Мартинчик, Олексій Дурнєв, Ірина Сопонару, Анна Саліванчук, Юрій Ткач, Поліна Василина, Костянтин Войтенко, Назар Задніпровський, Андрій Пономаренко, Ігор Качур, Ліля Цвелікова, Леся Самаєва, Володимир Кравчук, Анатоль Фон-Філандра і Марія Крушинська.

У новому сезоні, який стартує в кінці літа, вийде продовження таких популярних проєктів, як «Богиня шопінгу» і «Одного разу під Полтавою», а також відбудеться прем’єра нових ситкомів «Ромео і Джульєтта з Черкас» і «ЯЖЕБАТЬ».

  • Над промо осіннього сезону працювали:
  • Режисер: Олександр Кулаков
  • Оператор-постановник: Олександр Шевчишин
  • Художниця декорацій: Анастасія Славінська-Смола
  • Режисер монтажу: Олег Ніколенко
  • Арт-директор: Антон Корольов
  • Бренд-менеджерка: Анна Береза
  • Маркетинг-директорка: Надія Сперчун
Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар