Разом з яскравими анімаційними героями у нову подорож відправляться зірки українського дубляжу: Ксенія Мішина, Андрій Федінчик, а також, вже вдруге голосом Назара Задніпровського заговорить невгамовний Бебі Бос!

«Попри те, що я озвучую серіали, це вперше мені довелося дублювати анімаційного героя. Це такий крутий досвід, адже ти на 100% відсотків перевтілюєшся у свого персонажа і наче проживаєш з ним маленьке життя. Моя героїня Керол припала мені до душі ще під час кастингу: вона супермама, супердружина, справжня супервумен! І ці риси дуже імпонують мені в ній. Здається,  у нас з нею вийшов крутий тандем. Тому усім раджу до перегляду і сама обов’язково дивитимусь з сином!», — ділиться враженнями талановита акторка Ксенія Мішина.

Харизматичний та завжди усміхнений актор театру та кіно Назар Задніпровський знову подарував свій голос Бебі Босу. За плечима Назара чимало фантастичних ролей в дубляжі, а дублювати анімації він готовий хоч щодня: «Обожнюю! Для мене це не просто робота, а певна місія. Я щиро люблю український дубляж і хочу, щоб глядачі в нашій країні мали змогу дивитися улюблені фільми рідною мовою. Тому щиро пишаюся тим, що причетний до цієї історії.

Мій герой — Бебі Бос — ну дуже запальний малюк! Він смішний, позитивний і впевнений в собі, хоч іноді аж занадто. Втім попри це, він не може не подобатися. Особисто я прикипів до нього ще під час дубляжу першої частини і був неймовірно радий повернутися до ролі знову».

У розважливого Тіма, рідного брата Бебі Боса, перевтілився актор кіно та дубляжу Андрій Федінчик: «Пам’ятаю, як дивився першу частину з сином і ми були просто в захваті від анімації! А коли отримав запрошення приєднатися до команди в продовженні історії, для мене це стало справжньою несподіванкою. Мій персонаж дуже класний, мегапозитвний , він постійно намагається щось робити для своєї родини, адже дуже їх любить і це справді безцінно. А ще, окрім діалогів, у фільмі ви почуєте пісню в моєму виконанні, і хоча я не дуже люблю співати, та все ж погодився на цю авантюру. Сподіваюся, мені вдалося».

«Бебі Бос 2: Сімейний бізнес» з 1 липня у кінотеатрах.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар