Канал 2+2 у партнерстві з медіасервісом MEGOGO розпочав зйомки другого сезону екшн-серіалу «Ангели» про роботу особливого спецзагону у структурі МВС, бійці якого виконують надсекретні та ризиковані завдання.

«Ангели-2» — продовження гостросюжетної історії про спецзагін, головне завдання якого — захист важливих для слідства свідків, яким загрожує серйозна небезпека. Досі непереможні, сміливі та рішучі бійці втратили свою міць, бо зрада одного з них призвела до серії фатальних помилок, провалених завдань та втрати кількох членів команди. Через це за загоном тягнеться недобра слава, і агенти інших спецпідрозділів не наважуються йти до команди, яку вже прозвали «Ангелами смерті». Проте головною проблемою «Ангелів» стає невідомий, але дуже сильний ворог, який знає усі методи їхньої роботи та слабкі місця. Та чи вдасться колись надміцному спецзагону відновити свої позиції та дізнатися, хто їхній ворог — телеглядачі каналу 2+2 та MEGOGO зможуть побачити вже цієї осені.

Головні ролі у серіалі виконають Євгеній Олійник, Сергій Фролов, Олександр Піскунов, Анастасія Капінус, Віталій Ажнов. Крім того, до акторського складу приєднаються актори театру та кіно Тарас Цимбалюк та Дмитро Вівчарюк.

«Працюючи над першим сезоном «Ангелів», ми хотіли не просто показати будні універсальних бійців, а розповісти історію про сильних духом, але вразливих людей, які через різні обставини змушені постійно балансувати на межі життя та смерті. І судячи з відгуків й коментарів телеглядачів, нам це вдалося. Ми не могли залишити серіал без продовження, тим паче, що фінальна серія викликала багато запитань — як складеться доля спецзагону та хто цей невідомий ворог, який бажає помститись «Ангелам», — коментує автор ідеї та шоуранер серіалу Сергій Карпенко. — У новому сезоні до нас приєднався режисер Тарас Рибальченко, а історія отримала абсолютно нових, непередбачуваних героїв у виконанні Дмитра Вівчарюка і Тараса Цимбалюка. Думаю, ці зміни допоможуть нам вразити глядачів і витримати той високий рівень напруги, динаміки та екшену, який ми задали в першій частині серіалу».

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар