Гурт «Воплі Відоплясова» відіграв найдрайвовіший лайв на Atlas Weekend, а також розвіяв інтригу з приводу святкування свого 35-річного ювілею. 

«Воплі Відоплясова» на чолі з Олегом Скрипкою були одними з хедлайнерів першого дня фестивалю Atlas Weekend — за традицією, наймасовішого, якщо говорити про кількість відвідувачів. Музиканти вжарили настільки потужний мегамікс зі своїми хітами, що ні в кого не має лишитись сумнівів з приводу того, хто є найкрутішими та найоригінальнішими рокерами України. Під час і після їхнього виступу сторінка колективу в Instagram буквально вибухнула багаточисельними відмітками із фанатськими відео.

Судячи з реакцій (в тому числі у соцмережах), публіка скучила, по-перше, за живими концертами, а по-друге, за первісною енергетикою рок-н-ролу, яку випромінювали «Воплі Відоплясова». Скрипка, як справжній рок-фронтмен, запалював аудиторію між піснями, а більше всього його харизматична поведінка привернула увагу молоді, яка буквально стягнулася якнайближче до сцени.

Прямо під час виступу, добряче розігрівши натовп, Олег Скрипка зробив сюрприз та нарешті оголосив, де і як «ВВ» планують святкувати свій великий 35-й день народження. Грандіозний — та єдиний в Києві — концерт відбудеться 26 листопада 2021 року у Палаці Спорту. Туди запрошені всі, адже такий ювілей оригінального гурту, який ніколи не вписувався у мейнстрім, але завдяки народній любові сам зробився мейнстрімом  — це спільне свято для всіх українців.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Воплі Відоплясова — ATLAS WEEKEND Friends Edition 2021:

 

Рубрики: Party Зірки Музика

Залиште ваш коментар