Днями стартувати зйомки грандіозного вокального шоу «Співають всі!» каналу «Україна» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. До проєкту приєднався відомий музичний відеоблогер, який у бекстейджі SecretShow розповість про найцікавіше з залаштунків шоу.

Наразі на знімальному майданчику масштабного шоу «Співають всі!» працює величезна кількість зірок. Вони спілкуються, діляться цікавими історіями, розкривають невідомі факти свого життя і, звісно, оцінюють таланти з народу. А слідкувати за цим буде музичний відеоблогер Ваня Рассел, який має більше 270 тисяч підпісників на YouTube.

Ваня Рассел: «Людям нужна динамика» (интервью)

«У бекстейджі SecretShow ми покажемо все найцікавіше, що залишилось за кадром. За лаштунками одразу знаходиться багато зірок і з ними є про що поговорити, тож чекайте цікаві інтерв’ю, шокуючі бліци та веселі ігри! Звичайно ж, не обійдеться і без каверзних питань», – поділився музичний відеоблогер Ваня Рассел.

Крім того, відомий критик додав, постійно знаходитись за лаштунками знімального процесу у колі відомої «сотні» для нього не лише цікавий досвід, але й певний стрес.

«Писати відео вдома – це одне, а під світлом софітів, у приміщені, де знаходяться зірки і їхні менеджери – інше! І це стрес! – коментує Ваня Рассел. – Звичайно, дехто з артистів згадує мені попередню критику на їхній рахунок – нехай не в очі, але енергетично це відчувається. Але ми не обираємо, з ким працювати, і я за те, що до критики слід ставитись простіше, особливо, якщо вона конструктивна. А ідеальний, «вилизаний» контент мало кого може зацікавити, і мене радує, що більшість людей це розуміє».   

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу.

 

Рубрики: Зірки Музика ТБ

Залиште ваш коментар