Телеканал СТБ і компанія «Основа Фільм Продакшн» знімають другий сезон гучної 4-серійної драми «МАМА», події якої розгортаються на окупованому Донбасі. Всеукраїнська прем’єра першої частини драми в ефірі СТБ відбулася 19 лютого до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні. Історія Ніни Петрівни (Олеся Жураківська), яка вирушила на окупований Донбас шукати свого сина, знайшла відгук у мільйонів українців, а питання, чи повернувся Віталій додому, залишилося основним для кожного глядача.

У другому сезоні проєкту глядачі дізнаються, чи відбудеться така довгоочікувана зустріч Мами і Сина, який пішов добровольцем на фронт.
«Коли ми робили перший сезон, не називали його першим. Це був телевізійний фільм, і ми думали, що поставили крапку. Власне, наша історія завершилась тим, що мама продовжує свій пошук. А чи він увінчається вдачею – ми не стали диктувати це глядачеві. Кожен мав додумати, виходячи із власного досвіду. Коли серіал показали, він мав успіх. І найнеочікуваніше для мене – те, що почали писати жінки, Мами. Вони писали і Лесі, і мені. У другій частині Мама продовжуватиме свій пошук. Вона знову піде у Мордор, її мандри триватимуть. І я дуже сподіваюсь, що наш глядач зможе ще раз душею відгукнутися на її пошуки та випробування, в яких вона опиниться. Мама зустріне і нових людей, але основними залишаться персонажі, які вже знайомі глядачеві. У невеликій ролі, але дуже значущій, у нас знімається Ада Роговцева. Вона зіграє місцеву лікарку, яка допомагатиме Ніні Петрівні, ― розповідає авторка ідеї та креативна продюсерка проєкту Валентина Руденко. ― Я впевнена, що глядач не тільки не занудьгує, а буде захоплений і дивитиметься з великим інтересом. Це наша історія, і вона дуже важка. Такі фільми мають бути, ми маємо говорити про це, вся країна має говорити. Адже якщо не говорити, це не закінчиться ніколи. Ми маємо щось змінювати, змінювати хоча б у своїх думках та своїй душі».


Нагадаємо, проєкт «МАМА» демонструє збірний образ усіх матерів війни. Головна героїня фільму Ніна Петрівна живе з сім’єю в Житомирі. У той момент, коли її син Віталій Швидченко пішов добровольцем на фронт захищати свою країну, у мирному житті Ніни Петрівни оселилася війна. В один із звичайних днів вона дізнається, що Віталій потрапив у полон. Обставини складаються так, що єдиний шанс повернути свою дитину – вирушити самій на її пошуки. Ніні Петрівні доведеться пройти довгий шлях, змінити міста і села, пройти блокпости і кабінети місцевої влади, зустрітися віч-на-віч із ворогом, і все заради того, щоб дізнатися найважливішу відповідь для матері – чи жива її дитина.

У ролях: Олеся Жураківська, Микола Боклан, Костянтин Корецький, Наталія Корецька, Тамара Антропова, Ада Роговцева, Максим Боряк, Олександр Божко, Дар’я Матвєєва, Поліна Снісаренко-Кульчицька, Арсен Босенко, Олег Волощенко та ін.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар