Повнометражний анімаційний мультфільм «Гуллівер повертається» виходить у всеукраїнський прокат вже 19 серпня. Виробництвом займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films. Над проектом працювали кращі аніматори України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95».

Станіслав Боклан озвучив найбрутальнішого персонажа мультика «Гуллівер повертається»

До 30-річчя Незалежності України Студія «Квартал 95» випускає український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ – він проданий до 48 країн по всьому світу, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Австралія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки.

Одного з головних героїв анімації, короля Ліліпутії, озвучив актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий.

«Мій герой – король! Але мені здається, у ньому живуть декілька особистостей, якими він керується. Король Ліліпутії смішний, суворий, і головне – божевільний! Дуже цікаво було його озвучувати, оскільки з таким персонажем я зіштовхуюся вперше. Ще він співає пісню! Звичайно, я співав самостійно. Для цього ми займалися – мені ставили голос. Повинно вийти дуже цікаво», — коментує Євген.

Ще одного з героїв, старого Фрелока, озвучив актор та автор «Студії Квартал 95» Олександр Пікалов.

«Я дуже люблю озвучувати мультфільми. З ранку до вечора б це робив. Вони добрі та позитивні. В «Гуллівері» спочатку було складно потрапляти по ліпсінгу (артикуляція героїв), оскільки він англійський. Анімацію створювали англійською мовою для світового ринку. Так що спочатку складно було спіймати хвилю. А коли налаштувався, то все пішло легко», — прокоментував Олександр Пікалов.

Персонажа Пікалова звати Фрелок – він батько малої Марсі та старий друг Гуллівера.

«Міцний, прямолінійний, врівноважений. У нього низькі баси та крутий пес поруч, який нагадує мого Патріка (домашній улюбленець французький бульдог). Так що з ним було дуже просто. Мені цей герой абсолютно підійшов», — не приховує задоволення від озвучування Пікалов.

За сюжетом мультфільму Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без гарного та мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер так відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Всеукраїнська прем’єра відбудеться 19 серпня.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар