Вже скоро на телеканалі СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра третього сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна» — «Кріпосна. Жадана любов». Багатомільйонна армія шанувальників серіалу вже затамувала подих перед прем’єрою і вигадує різні версії розвитку подій. Новий трейлер ще більше заінтригував глядачів.

Нещодавно на офіційному сайті і сторінках у соціальних мережах телеканалу СТБ був опублікований україномовний ролик про новий сезон костюмованої мелодрами «Кріпосна» «Кріпосна. Жадана любов». Він викликав бурю обговорень в коментарях, але найбільше заінтригував новими кадрами. Хтось припустив, що Жадан таки убитий, а хтось все ж упевнений, що це неможливо …

«Немає гіршого випробування, ніж смерть коханої людини. А усвідомлення того, що все це твоя провина, перетворює твоє життя на пекло…»,  такими словами починається трейлер. Тому багато фанатів все ж впевнені, що так творці «Кріпосної» натякають на смерть Андрія Жадана. Однак такі припущення викликали дискусію в коментарях.

«Я так зрозуміла, що Жадана вбили?», «Те, що Катя в чорному ще нічого не означає», «Судячи з чорного вбрання, Жадана вб’ють, а це засмучує найбільше», «Немає гіршого, чем оце «СКОРО», «Я думаю, що Жадан живий!», «Може все-таки вбито не Жадана?», «Дуже чекаю и знаю, что не менш емоційним та цікаві буде цею сезон! І заміна головної акторка цього не змініть», «Ну коли вже прем’єра?»,« Дуже чекаю на прем`єру».

Зійшлися шанувальники тільки в тому, що з нетерпінням чекають на прем’єру нового сезону, яка відбудеться вже цієї осені.

Дивіться повну версію тізеру тут:

 

Нагадаємо, після грандіозного успіху в ефірі СТБ «Кріпосна» продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019 року серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Польські глядачі обговорювали проєкт нарівні з «Грою престолів» і тепер чекають продовження. Далі серіал побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ продано в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал був проданий в Іспанію і став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем’єра відбулася на каналі Divinity. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися «Кріпосну» на VOD-сервісі Amazon Prime.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар