Відкрилась виставка неймовірної Анни Чічеріної із романтичною назвою «На вітрилах кохання». Понад 15 нових творів було представлено цьогоріч.

Зокрема, на виставці було кілька особливо важливих для Анни робіт: картина «Щастя в дрібницях», що зараз бере участь у Grand Final на міжнародному конкурсі у Великій Британії. А також твір, який був представлений на італійській виставці Woman Art Award UNESCO 2020 року, картина «Відень», яка щойно повернулася з виставки в Австрії, де здобула премію The collection of collectors award. І ще одна работа — «Птахи щастя», написана для The WomAn Art award – The Woman of the year 2021 за версією ООН.

З Олегом Пінчуком

— «На вітрилах кохання» — вже не про дитячі почуття, а про дорослу тему усвідомленого кохання, гармонію, мудрість, взаєморозуміння та повагу. Насправді, стосунки — це постійна робота двох людей, і вона того вартує. Мене надихнула на цей проект моя близька людина… Цей рік був непростим для нас усіх через пандемію. Саме цей час виявив, як важливо триматися одне одного, підтримувати, а також довів, що будь-які непорозуміння йдуть на дно під вагою справжнього кохання. Мої роботи просочені саме цим почуттям. Сподіваюся, ви відчуєте цю енергетику на собі, — зізналася публіці Анна.

З Мариною Круть

На виставці були помічені телеведуча Марина Арістова, скульптор Олег Пінчук, громадський діяч Ліка Співаковська, а також Яна Луцька, Дана Оханська, Леся Воротнюк, Надир Ахундов, Катерина Балановська та інші. Спеціальні гості — ведуча Міла Єремеєва та переможниця першого півфіналу Нацвідбору на «Євробачення 2019» KRUTЬ.

Рубрики: Party

Залиште ваш коментар