Дар’я Білодід стала першою в історії незалежної України, хто здобув нагороду у жіночому дзюдо на Олімпійських іграх. Її називають «Анакондою» за жорсткий захват на татамі. Спортсменка принесла переможну медаль до студії «Сніданку з 1+1» та розповіла, що плакала після перемоги не через радість.

«Це були спочатку не сльози щастя, а сльози розчарування. Тому що я хотіла золоту медаль і прагнула цього усе життя, мріяла про це. І мені важко було зрозуміти, що моя дитяча мрія не здійснилася. Зараз я дуже ціную цю медаль, і на вагу вона для мене дійсно, як золота, бо я стільки усього пройшла, стільки труднощів було. Я розумію, що вже все позаду. Я маю медаль, яку ми здобували разом з моїми батьками, з моєю командою для моєї країни», — розповіла Білодід.

Спортсменка зізналася, що на перемогу її налаштувала мама. Перед виходом на фінальний бій вона попросила доньку зібратися та зробити усе від неї залежне. Ці слова дуже сильно змотивували та привели дзюдоїстку до перемоги.

Білодід розповіла ведучим Єгору Гордєєву та Людмилі Барбір, що підготовка до Олімпіади була виснажливою та складною. Вона весь свій час витрачала на тренування, а зустрітися з друзями та розвіятись не було можливості, адже в період карантину спортсменам треба уважно слідкувати за станом здоров’я. Окрім того, Дар’я весь час мала тримати вагу. Дівчина дотримуватись певного раціону, у якому по грамам та по мілілітрам було розраховано, скільки вона має з’їсти їжі та випити води.

«Коли тренування немає, звичайно вага підіймається. І я розумію, що вже витратила ліміт по калоріям, але відмовлялась порушувати режим. У мене в голові весь час була думка: ось закінчиться Олімпіада – тоді поїм. Вчора був перший день в Україні після повернення. Мені здається, що вчора я їла все», — поділилась спортсменка.

Дар’я розповіла, що поки влаштує собі місяць відпочинку без тренування, а згодом розпочне поступово готуватися до літньої Олімпіади-2024, яка відбудеться у Парижі. На питання про особисте життя спортсменка відповіла, що наразі її серце вільне. А от щодо професійної діяльності з’ясувалось, що дзюдоїздку активно кличуть у модельний бізнес. Проте дівчина впевнена, що треба сконцентруватись на одній справі, щоб досягти успіху, тому наразі про моделінг не думає.

Нагадаємо, що 22 липня «Сніданок з 1+1» побив власний рекорд телеперегляду з початку 2021 року. За аудиторією 18-54 (50+) частка склала 20.3%.  Випуск подивилося 1,5 мільйони українців (охоплення за аудиторією 4+ (вся Україна).

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий