Телеканал 1+1 у партнерстві із медіасервісом MEGOGO розпочав зйомки серіалу «Велика надія». Це – історія про 40-річну виховательку дитячого садка Надію Галушко, життя якої вмить змінилося на «до» та після». Адже несподівано жінка дізнається, що її безпліддя довгі роки було лікарською помилкою.

За сюжетом серіалу, в день свого 40-річчя героїня отримує велику надію на те, що нарешті може стати мамою Звичайно, жінка рада перспективі нарешті стати мамою, але в цій історії є одне серйозне «але» — шанс завагітніти стане реальним, тільки якщо вона швидко схудне. А поки Надя буде невпинно боротися з зайвими кілограмами, виникне інша проблема – виявляється, її коханий чоловік Боря не зовсім готовий стати татом.

Та чи зупинить це Надію? На шляху до своєї мрії головна героїня пройде безліч випробувань, як фізичних так і моральних, і дізнається, на що вона готова заради свого щастя — стати мамою.

У серіалі зіграють відомі актори: зірка стрічки «Кіборги» та «Захар Беркут» — Андрій Ісаєнко.  Відомий за роллю  у фільмах «Крути 1918» та «Я працюю на цвинтарі» Віталій Салій. Глядачі побачать також Анну Антосик, Артемія Єгорова, Олесю Островську, Катерину Тишкевич, Світлану Зельбет та інших.

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар