3 серпня 2021 року о 18:00 відбудеться відкриття виставки «Під знаком Берегині. Від традиції до бренду» з фондової колекції Національного музею народної архітектури та побуту України, що демонструє розмаїття українського автентичного жіночого ладу.

Організаторами виступають Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний музей народної архітектури та побуту України, Національний музей Т. Г. Шевченка та Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності».

«Під знаком Берегині. Від традиції до бренду» — це галерея жіночих образів — юної дівчини, матері, господині — святкові образи та на кожен день. Також на виставці сучасні українські дизайнери представлять свої моделі, які є твердженням поєднання автентичних традицій і їх сучасного бачення митцями, які популяризують Україну через fashion-індустрію за кордоном.

Виставка відбудеться за участі всесвітньовідомих українських брендів. Серед представлених колекцій можна буде побачити сучасну українську вишиванку вишиту шрифтом Брайля, але технікою традиційної української вишивки, та вечірне вбрання для родин шейхів від українського дизайнера, яка співпрацює із Zuhair Murad.

У виставці візьмуть участь талановиті майстрині національних осучаснених аксесуарів. Відвідувачі зможуть побачити не лише трансформацію національного вбрання у сучасний національний, діловий, вечірній одяг, а відкриють для себе нове поєднання традиції, краси, зручності, сучасності та новаторства.

Виставка «Під знаком Берегині. Від традиції до бренду» присвячена 30-річчю Незалежності України. Завдяки поєднанню українського жіночого вбрання з усіх регіонів нашої країни, виставка показує водночас різноманіття та єдність України. Вишивка є жіночою молитвою, таємною розмовою з вищими силами, зашифрованою в орнаменті проханням про заступництво і милосердя.

Ця своєрідна молитва єднає покоління, несе відчуття причетності. Саме тому жінка в Україні — це Берегиня родини, роду і народу.

 

3 серпня о 18:00 відбудеться відкриття виставки, яке проведе народна артистка України Оксана Білозір.

Місце проведення: Національний музей Т. Г. Шевченка (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12).

 

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий