Лідія Таран, Неля Шовкопляс з командою  «Здійсни мрію», завдяки благодійному розпродажу речей  «Сніданок з 1+1», виконали бажання хлопчика, який змалку протистоїть хворобі слуху. 

Навесні цього року на Фейсбук-сторінці «Сніданок з 1+1» проходив благодійний аукціон речей зі старої телестудії. Телеквартира готувалася до ремонту, щоб прийняти нове шоу «Твій день». Аукціон складався з 13 колекційних та практичних лотів інтер’єру: це і холодильник, і тостер, і плита, і меблі, і посуд з оригінальними сувенірами. Під час розпродажу вдалося зібрати 114 200 гривень на здійснення дитячих мрій!

Кураторка проєкту «Здійсни мрію» Лідія Таран організувала сюрприз та подарувала синтезатор підопічному мрійнику — Данилку Партолі з міста Шостка, у Сумській області.

У Данилка двостороння туговухість — він погано говорить і ледве чує… Хлопчик пройшов складний шлях — носіння слухових апаратів, заняття з фахівцями, важка операція. Нещодавно йому встановили аж два кохлеарних імпланти (!), і у його житті з’явилась музика. Данилко мріяв про свій синтезатор з мікрофоном. Завдяки благодійному розпродажу його мрія здійснилась.

https://www.instagram.com/p/CR9WBAKDcPA/

«Коли Данилко бере до рук мікрофон, то уявляє себе артистом на сцені й почувається справді щасливим! Ми знаємо, як діти зараз шаленіють від онлайн-ігор та інших Інтернет-розваг, а Данилко захопився музикою, — і це вражає! Разом з нашими телеглядачами ми подарували йому мрію (!) — синтезатор з мікрофоном. Не дитячий інструмент, а дорослий.  Синтезатор оснащений 54 клавішами та має 300 вбудованих тембрів і багату бібліотеку ритмів! Все, що треба для творчості. Тепер Данилко тішить усіх рідних, друзів, і нас своєю музикою! Хлопчик вже навчився грати та співати кілька розспівок, серед яких і популярна в усьому світі – «До-ре-мі». Дякую усім, хто долучився!», — сказала Лідія Таран, головна фея проєкту «Здійсни мрію».

Неля Шовкопляс, ведуча «Сніданок з 1+1» та волонтерка «Здійсни мрію» передала відеопривіт хлопчику. У відео телезірка дала настанову мрійнику не втрачати віри в себе, свої цілі, добрих людей навколо та захоплюватися життям!

Данилко рідко і складно вимовляє слова, але тут на емоціях вигукував «Дякую!». Ми передаємо це «Дякую!» кожному нашому чарівнику! Дякуємо за кожну вашу гривню! Ми разом створюємо добро навколо і випромінюємо світло.

За зібрані кошти ми також здійснили мрію Аліни Николенко із Запоріжжя, прямо у її День народження. Аліна має ваду серця та хворобу легенів, і здебільшого змушена перебувати вдома на кисневій терапії. Коштом перших зібраних грошей з розпродажу ми подарували Алінці новий IPad зі спеціальним сенсорним олівцем та навчальні курси. Алінка вирішила у майбутньому стати графічною художницею! Ми віримо, що так і буде.

Далі більше! Здійснюємо мрії разом!

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар