Зіркова експертка вокального талант-шоу «Співають всі!», прем’єра якого відбудеться 21 серпня на телеканалі «Україна», співачка і акторка GROSU зізналась, як часто її можна застати за домашніми справами і яким чином вони з актором Романом Полянським ділять побутові обов’язки.

Популярна співачка і акторка GROSU приєдналась до «сотні» зіркових експертів масштабного талант-шоу «Співають всі!» На зйомках проєкту артистка розповіла, чи знаходить вона місце у своєму графіку для заняття кулінарією і чим балує близьких.

«Звичайно, намагаюсь встигнути все! І вдома я обов’язково готую для себе і Роми. Це може бути все, що завгодно: лазанья, пасти, солянки, борщі, зрази, кіші», – поділилась суддя проєкту «Співають всі!» співачка і акторка GROSU.

Крім того, артистка розповіла, що вони з її коханим Романом Полянським домашні обов’язки не розділяють, віддаючи перевагу спільній роботі. Так і в професійному плані.

«Рома переїхав за мною в Україну і вже працює не тільки як актор, але і як режисер. Він встиг тут відзняти серіал, причому хороший, якісний, з шикарною командою», – розповіла GROSU журналістам каналу «Україна».

Як повідомлялось раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC в 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, в якій буде виходити це музичне шоу. Переможець нового проєкту каналу «Україна» отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень. Ведучим вокального шоу став Володимир Остапчук.

Дивіться прем’єру грандіозного шоу «Співають всі!» у суботу, 21 серпня, на телеканалі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар