Стала відома дата прем’єри комедійного серіалу країни «Ромео і Джульєтта з Черкас» — українці побачать комедію вже 13 вересня о 22:00 на телеканалі ТЕТ.

Серіал розповість глядачам історію Роми Монтенко і Юлі Капуленко. Молодята закохані і планують одружитися. Але все звучить ідеально до того моменту, поки вони не знають, що їх батьки, ненавидять один одного.

Закоханим доведеться подолати безліч перешкод на шляху до весілля мрії і щасливого подружнього життя — від бажаного миру між батьками до організації свята, який сподобається всім членам сім’ї.

Також телеканал ТЕТ вже познайомив своїх глядачів і підписників з усією родиною Капуленко.

Поліна Василина виконала роль Юлі Капуленко. Актриса поділилася, що її героїня абсолютно закохана в Рому, добра, сильна і справедлива дівчина, місцями запальна, але обставини теж не спокійні навколо неї.

Глядачі посміються над спробами Роми і Юлі помирити батьків і всіма подіями на шляху до їхнього весілля.

Посилання на знайомство з Юлею Капуленко:

Назар Задніпровський виконав роль голови сімейства Анатолія Капуленко. Назар розповів, що його герой забезпечений і впевнений в собі чоловік, який готовий світ перевернути аби його донечка була щаслива. Але коли тато дізнається, що дочка закохана в сина ворога, він не може цього прийняти. Навколо цього і будуть побудовані приводи для гумору і сміху.

Посилання на знайомство з Анатолієм Капуленко:

Віра Кобзар виконала роль мами Юлі, яку звати Валя Капуленко.

Віра відгукується про героїню неймовірно тепло. Актриса вважає свою Валентину дуже романтичною і тонкої натурою, якій не вистачає любові. Валя мріє, щоб її життя перетворилося на романтичний серіал і «спойлер»: деякого успіху вона досягне.

Посилання на знайомство з Валею Капуленко:

Всі актори в один голос закликаю дивитися комедійний серіал, щоб посміятися над яскравими, впізнаваними героями, життєвими конфліктами і взаємовідносинами між батьками та дітьми.

Не пропустіть прем’єру комедійного серіалу «Ромео і Джульєтта з Черкас» вже 13 вересня о 22:00 на телеканалі ТЕТ.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар