24 серпня о 17:40 телеканал «Україна» покаже грандіозне шоу «З Днем народження, Україно!», на якому запалять найпопулярніші артисти. На знімальному майданчику співачка Ірина Білик відверто зізналась, які події за 30 років незалежності України вважає найзнаковішими для себе і в яких випадках може з упевненістю назвати себе «незалежною».  

У грандіозному шоу «З Днем народження, Україно!» народна артистка України Ірина Білик виконає одразу дві пісні: «Любовь яд» и «Океанами стали» з репертуару ALEKSEEV. На знімальному майданчику зірка з’явилась у несподіваному образі «total black» – чорній сукні міні, яку доповнили шкіряні ботфорти і довгий тренч.

За лаштунками Ірина Білик розповіла, коли вперше в житті відчула себе незалежною і з чим асоціює цей стан.

«Почуваюсь незалежною кожен раз, коли залишаюсь одна у цьому житті і ніхто мені не розказує, що треба робити. Перший раз – це коли я позбулась продюсера. Другий – чоловіка. Думаю, що 2021 буде для мене теж роком незалежності. Тож у нас з Україною все, як треба», – поділилась Ірина Білик на зйомках шоу «З Днем народження, Україно!»

Крім того, улюблениця мільйонів українців зізналась, які події за 30-річчя незалежності України могла б назвати для себе найзнаковішими:

«Мені важко сказати, які події за ці роки були настільки визначними… можливо, коли я народила своїх синів. Сини – це мої діти і діти України. І я думаю, що це навіть краще, ніж написати пісню», – зазначила артистка за лаштунками шоу каналу «Україна».

Нагадаємо, у масштабному шоу «З Днем народження, Україно!» глядачі каналу «Україна» також побачать вражаючі виступи VERKA SERDUCHKA, Олі Полякової, Олега Винника, NK, Наталії Могилевської, MONATIK, Макса Барських, Павло Зібров, TAYANNA, Артема Пивоварова, Руслани, ALEKSEEV, Анастасії Приходько, Олі Цибульської, SLAVA KAMINSKA, Арсена Мірзояна, Lida Lee, гуртів DZIDZIO, KAZKA, «ВВ», «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», Go A, KADNAY.

Дивіться грандіозне шоу «З Днем народження, Україно!» 24 серпня о 17:40 в ефірі каналу «Україна».

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар