Уже 16 серпня о 21:00 на телеканалі ТЕТ прем’єра 13 сезону ситкому «Одного разу під Полтавою». Виконавиця головної ролі Ірина Сопонару стала гостею «Сніданку» і розповіла ведучим, що в новому сезоні її героїня Яринка планує збільшити губи, нагадала, що в ситком повертається її партнерка по кадру і подруга Анна Саліванчук, яка виконує роль Віри. А також на екранах з’явиться свекруха і теща головних героїв, тому на глядачів чекає ще більше сімейного гумору і приводів для жартів.

Також Ірина поділилася відвертостями.

Актриса розповіла, що незважаючи на загальний позитивний настрій на її сторінках у соціальних мережах, хейт з нею теж трапляється. До хейтерів Ірина ставиться з самоіронією, але бувають дні, коли і актрису засмучують коментарі та висловлювання підписників. Але навіть в самому поганому настрої гумористка не вступає з ними в розмову.

Гумористка, незважаючи на статус холостячки, сподівається зустріти своє кохання і знайти щастя. Співпало, що партнером по сніданку Ірини став олімпійський чемпіон Жан Беленюк, теж холостяк. Ірина та Жан скористалися моментом, щоб обмінятися грайливими коментарями і як слід пофліртувати в ефірі. Все закінчилося тим, що гумористка і спортсмен домовилися зустрітися на відпочинку в Туреччині.

А також вмикайте ТЕТ з 16 серпня о 21:00, щоб побачити Яринку зі збільшеними губами в новому сезоні серіалу «Одного разу під Полтавою».

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар