На море з дітьми – це завжди вир емоцій та клопоту. Підготуйтесь до подорожі заздалегідь. Тоді зможете нею насолодитись сповна. За лаштунками шоу «Діти проти зірок» (Новий канал) хореограф Олена Шоптенко розповіла, як вперше відпочивала з сином на морі. А ще поділилась корисними лайфхаками для подорожей з дітьми.

– Радію, що цього року мій син побачив море, – розповідає хореограф. – Вважаю, що зараз у нього ідеальний вік для подорожей. Вже не треба брати багато речей по догляду та харчуванню. Тому ділюсь лайфхаками, які обов’язково вам стануть у пригоді під час відпочинку з малюком.


  • Дитячі засоби гігієни

– Шампунь, мило, крем, засоби від засмаги, – розповідає Олена. – До речі, щоб всі креми зайняли якомога менше місця у валізі, я завжди їх переливаю у меншу тару. Ну і звісно, не забуваєте за антибактеріальні засоби та антисептики.

  • Комбінезон 
  • Раджу взяти два комплекти для плавання, – каже хореограф. – Я обрала для сина закриті комбінезони. В них зручно плавати, а ще захищають тіло від засмаги.
  • Головний убір 
  • Задоволена кепкою із широкими бортиками, – розповідає Олена. – Вона повністю закриває від сонця шию та плечі. Власне, ті місця, які найшвидше згорають на сонці.

Дивіться прем’єру шоу «Діти проти зірок» вже цієї осені на Новому каналі

Оставьте ваш комментарий