Український виконавець KHAYAT  презентував нову композицію під назвою «Гімн землі». 

«Це маніфест кожного українця, що транслює любов і дяку своїй Батьківщині. Він не є типовим актом возвеличення, а скоріше відвертим проявом громадянської  свідомості  крізь голоси поколінь. Гучне слово «гімн»  було обране не тому що я на щось претендую, а тому, що воно чітко окреслює усю урочистість, символічність та значущість цієї роботи для мене як для автора і українця, в першу чергу», — розповів KHAYAT.

За словами музиканта, пісня була в розробці ще декілька років тому, але ніяк не могла отримати кінцевої форми через творчі сумніви та циклічне переписування тексту.

«Мені дуже хотілось аби ця композиція не стала типовою описовою пісенькою про жовті поля і синє небо, яких і так є багацько. Я пішов на ризик і зрозумів, що єдиною можливою формою  є діалог. «Гімн землі»  — це майже інтимна розмова «матері»  і її сина, а основна ідея цього діалогу  в умінні бути вдячним та цінувати те, що маєш»,  —  поділився KHAYAT .

Слухаємо:

https://ffm.to/khayat_hymn

KHAYAT – український музикант та виконавець. Фіналіст «Національного відбору на Євробачення 2020», номінант «YUNA – 2021» у категорії «Кращий виконавець», лауреат премії «Українська пісня року – 2020».

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар