17 серпня в кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбувся допрем’єрний показ української анімаційної пригоди «Гуллівер повертається», виробництва 95 Animation Studios та Gulliver Films. У всеукраїнський прокат стрічка виходить 19 серпня.

Над проектом працювали кращі аніматори України та закордонні спеціалісти. Продюсери анімації «Гуллівер повертається»: Олег Ходачук, Борис Шефір, Сергій Шефір, Андрій Яковлєв. Режисер анімації – аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла. Над сценарієм працювала команда сценаристів Студії «Квартал 95» та всесвітньо відомий сценарист, володар Еммі Майкл Райан.

Головних героїв озвучили: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Вчора відбулася прес-конференція з командою проекту, фан-зустріч з акторами озвучування Євгеном Кошовим, Олександром Пікаловим, а також Володимиром Дантесом та Надею Дорофєєвою, які підключилися онлайн з відпустки! Модератором виступила акторка «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару.

Також відбувся вечірній допрем’єрний показ. Серед гостей заходу: Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Ткач, Степан Казанін, Катерина Осадча та Юрій Горбунов, Маша Єфросініна, аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла, Влад Яма, Валерій Жидков, Гарік Корогодський, Григорій Решетник, Дар’я Петрожицька, Олег Фагот Михайлюта та Ольга Навроцька, Катерина Сільченко, Єлизавета Скічко-Юрушева, Lida Lee, Nino, Руслан Ханумак та Аліна Шаманська, Ірина Костюк та Сергій Созановський та багато інших.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, що «Гуллівер повертається» був успішно представлений на Берлінале та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Ансі, був у конкурснії програми Шанхайського кінофестивалю, а також був показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.

За сюжетом через 30 років Гуллівер повертається до Ліліпутії, оскільки жителям країни знову потрібна його допомога. Разом з друзями мужній Гуллівер намагається врятувати країну від загарбників. Глядачів чекають нестримні жарти, яскраві пригоди та нові герої, яких полюблять як діти, так і дорослі. За мотивами твору Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера». В кіно вже з 19 серпня!

Прем’єра в Україні: 19 серпня 2021

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар